شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: تأمین آب پایدار از اولویت‌ها و ضرورت‌های مردم خوزستان است

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: تأمین آب پایدار از اولویت‌ها و ضرورت‌های مردم خوزستان است

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 12:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان گفت: یکی از مشکلات خوزستان تنش آبی و از اولویت‌ها و ضرورت‌های مردم تأمین آب پایدار است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان  در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز سوم آب‌رسانی به روستاهای بخش غیزانیه اهواز، اظهار کرد: این پروژه را می‌توان با دیگر پروژه‌هایی که اجرا شده است تکمیل کرد تا برای بهره‌برداری مردم مورد استفاده قرار بگیرد.

 

وی افزود: سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان تلاش می‌کند تا در کنار تمام مردم مختلف استان خوزستان به ویژه مناطق محروم، مشکلات آنها را حل کند.

 

سردار شاهوارپور تصریح کرد: یکی از تنش‌های خوزستان تنش آبی است و با توجه به گرمای ۵۰ درجه‌ای در این استان، یکی از اولویت‌ها و ضرورت‌های مردم تأمین آب پایدار است.

 

وی یادآور شد: هرچند کارهایی انجام شده است ولی روستاها در رسیدگی‌های مختلف در آخر صف قرار داشتند، هرچه به مردم روستایی در ماندگاری بیشتر کمک کنیم قطعاً شعار جهش تولید مقام معظم رهبری زودتر محقق می‌شود.

 

سردار شاهوارپور بیان کرد: اگر رسیدگی به مردم روستاها ضعیف باشد مردم دیگر علاقه‌ای به ماندن در مناطق کم برخوردار روستایی ندارند. بنابراین به عنوان یک مصرف‌کننده به حاشیه شهر مهاجرت و در نتیجه مشکلات بسیاری را متحمل می‌شوند.

 

وی بر لزوم اجرای به موقع پروژه‌های مختلف تأکید کرد و گفت: به عنوان نمونه پروژه صفیره خیلی خوب بود ولی اگر به موقع انجام می‌شد، لزومی به اظهار نگرانی مردم نبود اما امیدوار هستیم که دیگر پروژه‌ها در زمان مقرر خود اجرا شوند.

 

سردار شاهوارپور در پایان تأکید کرد: باید هرچه سریع‌تر مشکلات آب مناطق مختلف خوزستان را حل کنیم تا مردم دیگر نیازمند به آب‌رسانی با تانکر نباشند و این موضوع مستلزم همکاری همه‌جانبه و بین بخشی است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است