شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانبا حضور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان انجام شد؛ بهره‌برداری از خانه‌های ساخت سپاه در مناطق زلزله زده مسجدسلیمان

با حضور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان انجام شد؛ بهره‌برداری از خانه‌های ساخت سپاه در مناطق زلزله زده مسجدسلیمان

منتشرشده در خوزستان پنج شنبه, 16 مرداد 1399 ساعت 10:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان از مشارکت سپاه پاسداران در ساخت و نوسازی ۲۰۶ مرکز و ساختمان زلزله‌زده مسجدسلیمان خبر داد.



به گزارش سپاه نیوز؛ سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان  خوزستان در حاشیه بازدید از پروژ‌ه‌های درحال ساخت و واگذاری منازل بازسازی شده زلزله مسجد سلیمان، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که سال گذشته با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، در منطقه پیگیری شد موضوع رسیدگی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان بود.

وی افزود: طبق بازدیدی سال گذشته مقرر شد که در بازسازی و ساخت مراکز و منازل آسیب‌دیده همکاری‌های لازم صورت گیرد.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: بسیجیان و گروه‌های جهادی از سال گذشته تاکنون با همت و اراده خود توانستند تعمیر کامل ۳۵ مدرسه، ساخت ۵۱ منزل و تعمیر ۱۲۰ واحد مسکونی را انجام دهند.

وی ادامه داد: در کنار اقدامات انجام‌شده دو مدرسه ۱۲ و ۶ کلاسه درحال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال در اختیار آموزش‌وپرورش و دانش‌آموزان مسجدسلیمان قرار گیرد.

سردار شاهوارپور بیان کرد: با همت بسیجیان در تلاشیم که در کنار مسؤولین و سایر دستگاه‌ها خدمتی برای مردم ولایتمدار مسجدسلیمان انجام دهیم.

وی عنوان کرد: متأسفانه سال گذشته پس از سیل مخربی که خوزستان تجربه کرد در مسجدسلیمان شاهد زلزله و خرابی مراکز و منازل بودیم که با انجام خدماتی از جمله نوسازی و ساخت ساختمان‌ها کمک‌رسانی‌ها آغاز گردید.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است