شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولی عصر( عج) استان خوزستان:  مشارکت در کمک‌های مؤمنانه سبب نمایش نوع‌دوستی ملت ایران به جهانیان شد

فرمانده سپاه ولی عصر( عج) استان خوزستان:  مشارکت در کمک‌های مؤمنانه سبب نمایش نوع‌دوستی ملت ایران به جهانیان شد

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 21 مرداد 1399 ساعت 10:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولی عصر( عج) استان خوزستان با اشاره به اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان گفت: پس از شیوع کرونا ملت ایران تصویری زیبا از نوع‌دوستی را به نمایش گذاشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر( عج) استان خوزستان در مراسم روز خبرنگار که به همت بسیج رسانه و روابط عمومی سپاه خوزستان در تالار امام خامنه‌ای فجر سپاه برگزار شد اظهار داشت: خبرنگاران در عرصه‌های مختلف و در شرایط دشوار در صحنه‌ها حضور دارند.

 

وی با اشاره به حضور خبرنگاران در سیل 98، افزود: این حضور خبرنگاران باعث انعکاس اخبار و ابعاد سیل شده و سیلی از کمک‌های مردمی را به خوزستان از سراسر کشور روانه ساخت.

 

فرمانده سپاه ولی عصر( عج) استان خوزستان بیان داشت: در قضیه کرونا خبرنگاران با وجود خطرات شرایط کرونا در میدان اطلاع رسانی حضور داشته و با انعکاس درست معیشت مردم مستمند و آسیب دیده، کمک‌های مومنانه مردم مومن را به دنبال داشته اند.

 

وی افزود: یکی از برجستگی‌های ملت ایران در مقایسه با دنیای غرب همین صمیمت و محبت و در کنار هم بودن در شرایط دشواری است. در  مسئله کرونا نیز در حالی که آنان عاجز شده بودند، ملت ایران تصویری زیبا از نوع‌دوستی را به نمایش گذاشت.

 

سردار شاهوارپور تصریح کرد: کار خبرنگار مطالبه‌گری است ولی در کنار این مطالبه‌گری باید امید و نشاط داد. باید ضمن بیان واقعیت‌ها به مردم امید داد؛ قطعا در کشور مشکل و کاستی است ولی نقطه قوت ما امید به آینده است و این را باید به جامعه تزریق کرد.

 

وی ادامه داد: به واسطه توسعه اخبار و اطلاعات؛ جامعه تشنه خبر است و این تشنگی را باید خبرنگار با دقت و صحت و سلامت رفع و هدایت کند.

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است