شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: ۱۰ هزار بسته کمک مؤمنانه بین نیازمندان خوزستانی توزیع شد

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: ۱۰ هزار بسته کمک مؤمنانه بین نیازمندان خوزستانی توزیع شد

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 10:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان گفت: ۱۰ هزار بسته کمک مؤمنانه در مرحله دوم میان نیازمندان استان خوزستان توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپورفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان در آئین رژه خودرویی به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: یاد شهیدان والامقامی که برای نابودی دشمن برای بیرون کردن دشمنان و به خاک مالیدن پوزه دشمنان با افتخار در طول هشت سال جانانه ایستادند و افتخارآفرینی کردند، گرامی می‌داریم.

 

وی به برگزاری برنامه‌های مختلف به مناسبت هفته دفاع مقدس و نبود شرایط برگزاری رژه اشاره کرد و افزود: امروز در محل یادمان شهدای تروریستی برنامه کلنگ زنی انجام شد و در این ساعت نیز رژه خودرویی برای برگزاری کمک‌های مؤمنانه داشتیم.

 

سردار شاهوارپور با تقدیر از حضور سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا و امیر بیدادی جنوب غرب ارتش در این مراسم، بیان کرد: با مدیریت و محوریت نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و با ابلاغ مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در خصوص کمک مؤمنانه از ماه رمضان، کمک‌ها به طور مداوم برای رفع مشکلات نیازمندان انجام شد.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان اضافه کرد: در مرحله اول بیش از ۳۰۰ هزار بسته در نقاط مختلف استان جمع آوری و توزیع شد و برای اجرای مرحله دوم نیز با کمک خیران، نهادها، شرکت‌های مختلف و مجموعه نیروهای مسلح نیز بیش از ۵۴ هزار بسته تهیه شد که ۱۰ هزار بسته آن توزیع شد.

 

وی در ادامه گفت: در این مرحله نیز کمک‌های مؤمنانه در قالب بسته‌های کمک معیشتی، کارت هدیه، لوازم تحریر، جهیزیه، پوشاک و کفش مدرسه، اقلام بهداشتی و اقلام ورزشی تهیه شد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز پخت نان را تعطیل کرده و آرد را خریداری و بین خانواده‌های نیازمندان توزیع شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است