شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسؤول بسیج سازندگی خوزستان خبرداد: اقدامات جهادی و انقلابی خوبی در بخش غیزانیه انجام گرفت

مسؤول بسیج سازندگی خوزستان خبرداد: اقدامات جهادی و انقلابی خوبی در بخش غیزانیه انجام گرفت

منتشرشده در خوزستان شنبه, 19 مهر 1399 ساعت 12:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول بسیج سازندگی استان خوزستان گفت: در چند ماه گذشته اقدامات جهادی و انقلابی خیلی خوبی در بخش غیزانیه انجام گرفت که وحدت و کار شبانه روزی مسؤولین به بار نشسته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ فرمانده قرارگاه آبرسانی بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان وضعیت پایداری شبکه و خطوط انتقال آب روستاهای بخش غیزانیه را بصورت میدانی با حضور در اکثر روستاها به همراه مدیر آبفا روستایی اهواز مورد بررسی قرار داد.

 

زبیدی مسؤول بسیج سازندگی استان خوزستان با اشاره به اهمیت توجه به آبرسانی به روستاها به ویژه بخش محروم غیزانیه اظهار کرد: در چند ماه گذشته اقدامات جهادی و انقلابی خیلی خوبی در بخش غیزانیه انجام گرفت که وحدت و کار شبانه روزی مسؤولین به بار نشسته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

وی با بیان اینکه این بازدید برای رسیدگی و بررسی پایداری سیستم‌های آبرسانی صورت گرفته افزود: پیگیر هستیم تا هیچ‌گونه مشکلی در تاسیسات آبرسانی اعم از پمپاژ، خطوط انتقال و شبکه‌های روستایی باقی نماند و مشکلات چندین ساله مردم غیزانیه بطور کامل مرتفع گردد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است