شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول معاونت تربیت و آموزش پایور سپاه ولیعصر(عج) خوزستان: 71گروه در قالب طرح علم الهدا ساماندهی شدند

مسئول معاونت تربیت و آموزش پایور سپاه ولیعصر(عج) خوزستان: 71گروه در قالب طرح علم الهدا ساماندهی شدند

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 09 خرداد 1395 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز:سرهنگ ظهراب زاده از ساماندهی 71 گروه پاسدار در قالب طرح علم الهدا خبر داد.

 

 به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ هادی ظهراب زاده مسول معاونت تربیت و آموزش پایور سپاه ولیعصر(عج) اظهار کرد: طرح علم الهدا طرحی بومی ساز است یعنی در نواقص و ایرادات طرح قبلی(صالحین) توسط فرماندهی برطرف شده است  و باعث شدن بادراختیار داشتن یک طرح جدید به نام علم الهدا که بی نقض و اشکال است بتوانیم آن را اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: علت نام گذاری این طرح به نام علم الهدا،به شخیصت شهید علم الهدا برمی گردد که علاوه بر مسائل نظامی به موضاعات معنوی و تربیتی همت توجه ویژه ای داشت.

سرهنگ ظهراب زاده اضافه کرد: طرح علم الهدا از خرداد ماه سال قبل(94) در تمامی استان و با شرکت هزار و300پاسدار در قالب71گروه عملیاتی شد تا شاهد بالارفتن روحیه پاسداران و آشنایی بیشتر آن ها با نسل اول سپاه باشیم.

وی افزود: دیدار با خانواده شهدا، دیدار با علما و نخبگان، برپایی نمازجماعت صبح، برپایی دعای زیارت، کوه پیمایی، راهپیمایی،جلسات انس با قرآن و برگزاری اردوهای جهادی از برنامه های طرح علم الهدا است که یک طرح نوپا و تازه است و امیدوارم ثمرات مثبت این طرح را در آینده شاهد باشیم.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است