شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمعاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان خبرداد:اعزام 5هزارنفر به مرقد امام(ره)

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان خبرداد:اعزام 5هزارنفر به مرقد امام(ره)

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 12 خرداد 1395 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ ندایعلی از اعزام 5 هزار نفراز بسیج وسپاه به مرقد امام(ره) خبر داد.

 


به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ عبدالناصر ندایعلی معاون هماهنگ کننده سپاه  ولیعصر (عج)خوزستان اظهارکرد:هرساله رده های مختلف سپاه، مدارک  واسنادی از شهیدان خودرا به تهران می فرستند و تهران نیز هرسال پس از بررسی یک شهید را به عنوان شهید شاخص معرفی میکند.

وی ادامه داد: سال گذشته هم با همت سازمان بسیج کارمندی سپاه ولیعصر (عج)خوزستان و ارسال مدارک و اسناد شهیدان خود به تهران و پس از بررسی در مرکز؛شهید حامد جرفی به عنوان شهید شاخص سازمان بسیج کارمندان کشور معرفی شد معرفی شد.


سردار ندایعلی  همچنین خاطر نشان کرد: قرار است چهارشنبه 12 خردادماه 1395 بیش از 5 هزار نفراز سپاه وبسیج برای برنامه ارتحال  امام (ره) به سمت مرقد این امام  بزرگوار  اعزام می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: هزار نفر از طریق قطار و 4هزارنفر با 100دستگاه اتوبوس به مرقد امام (ره) اعزام می شوند که محل استقرار آن هاهم در شهر قم می باشد.

سرهنگ ندایعلی با بیان اینکه این که در سه سال آینده به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان اعزام نخواهیم داشت اضافه کرد: این اعزام همه ساله در دستور کار سپاه ولیعصر (عج)خوزستان قرار دارد و برنامه ریزی های این اعزام ها که امسال بیش از 5 هزار نفر از کل استان انجام شده است.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است