شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان : شهدای مدافع حرم جایگاه بالایی نزد مردم دارند

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان : شهدای مدافع حرم جایگاه بالایی نزد مردم دارند

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 21 تیر 1395 ساعت 09:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهوارپور گفت: شهدای مدافع حرم جایگاه بالایی نزد مردم دارند .

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در دیدار با خانواده شهید اصل غوابش اظهار کرد: یکسال از شهادت این شهید بزرگوار گذشت، شهیدی که عمر بلند خودشو در راه دفاع از اسلام و انقلاب قرار داد.

 وی ادامه داد: شهدا از فرصتی که برایشان پیش آمد استفاده کردند و حداکثر سود معامله را با خدا بردند آن هم شهادت، خدا اجر ابدی به این شهید بزرگوار و سایر شهیدان خواهد داد، ما باید به این وضعیت غبطه بخوریم.

سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان جایگاه شهیدان مدافع حرم را بالا دانست و افزود: این شهیدان هم در نزد خدا و هم در نزد مردم ارزش بالایی دارند برای همین است که راه وروش این عزیزان همچنان مشتاقان زیادی دارد.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در ادامه به خانه شهید نادر حمید رفت و در این جمع هم اظهار کرد: قصد ما از آمدن تبریک عید فطر به خانواده شهید نادر حمید بود، شهید نادر حمید بر گردن همه ما حق دارد، این شهید یکی از شهدای شاخص ما بودند که در عمر کوتاه خودش برای نظام و انقلاب کارهای فراوانی انجام داد.

وی با اشاره به تلاش های شهید نادر حمید افزود: وی توقعی از کسی نداشت و تمام کارهایش را بدون کوچکترین توقعی انجام میداد، شهید نادر حمید حتی سعی می کرد از هر راهی شده به هم نوعان خودش کمک کند و مشکلاتشان را تا حد زیادی برطرف کند.

سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: آخرین کار خیر این شهیدا والا مقام هم دفاع از حرم حضرت زینب بود تا با این کار خودش اسمش را ماندگار کند.

وی افزود: اشخاص زیادی بودند که این شهید را وقتی در غید حیاط بود نشناختن ولی پس از شهادتش چراغ راهی شد برای کسانی که می خواهند یک راه را پیدا کنند.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است