شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان : سپاه به آموزش در بحث امر به معروف و نهی از منکر توجه زیادی می کند

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان : سپاه به آموزش در بحث امر به معروف و نهی از منکر توجه زیادی می کند

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 12:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهوار پور گفت:سپاه به آموزش در بحث امر به معروف و نهی از منکر توجه زیادی می کند.

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اظهارکرد: کمیسیون تعالی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان طبق معمول و براساس جدولی که هر هفته دنبال می کنیم این جلسه امروز تشکیل شد، محور جلسه هم موضوع امر به معروف و نهی از منکر در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بود.


وی ادامه داد: این جلسه را به صورت مشترک برگزار کردیم ، مسئولین نمایندگی نواحی سراسر استان و فرماندهان نواحی و لشکر عملیاتی در این جلسه حضور داشتند، آموزش در امر به معروف و نهی از منکر از موضاعات جلسه بود که برنامه ریزی خوبی هم در این زمینه صورت گرفت.


سردار شاهوارپورافزود: قرار بر این شد فرماندهان در مشهد مقدس و همچنین در شهر قم و در خوزستان و بایک جدول مناسب و تا پایان سال اعزام ها انجام و آموزش های لازم انجام گیرد.


وی با بیان این که موضوع دیگر جلسه هم، که بسیار مهم بود بحث اقدام و عمل در این زمینه است گفت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر که تاکید زیاد و توجه بالایی هم در سپاه به این موضوع می شود یک موضوع عام است و همه مردم باید در این امر مشارکت داشته باشند.

 

انتهای خبر/08

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است