شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان: شهدا افتخار و عزت ما هستند

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان: شهدا افتخار و عزت ما هستند

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شاهوارپور گفت: اگر  روحیه ایستادگی، مقاومت و تلاش در درون جامعه حفظ شود دشمن هیچ‌وقت قادر به نفوذ در کشور نخواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سر تیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان در مراسم افتتاح حوزه مقاومت بسیج شهید بهروزی سردشت و مسجد قمر بنی هاشم روستای آباد در جمع مسئولان و خانواده شهدا اظهار کرد: خداوند متعال بر مردم ایران منت نهاد این انقلاب را به این کیفیت هدیه داده است  و مردم ما هم به شایستگی برای دفاع از انقلاب اسلامی مجاهد و ایستادگی کردند و شهدا را هدیه دادند.

وی با بیان اینکه همه این نعمت‌ها را باید قدر دانسته و شاکر باشیم افزود: بسیج خانه همه است که با تلاش فرزندان دلاور به وجود آمده و این نعمت بسیار بزرگی است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با بیان اینکه نظام اسلامی به برکت استقامت و پایداری ملت هر روز با توانمندی بیشتر به راه خود ادامه می‌دهد،خاطرنشان کرد:دشمنان با وجود همه فشار‌ها و تهدید‌ها، جنگ هشت ساله، فشار‌های داخلی و خارجی موفق نشدند ضربه‌ای به این نظام وارد کنند.

سردا شاهوارپور تصریح کرد: شهدا افتخار و عزت ما هستند و تاریخ نشان داد که شهدای ما در کجا قرار دارند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان اضافه کرد: برای توسعه ایثار و مجاهدت تلاش کنیم تا این امر مهم در بین جامعه زنده شود و اگر این نشد حتما مسائل و مشکلاتی برای کشورشان به وجود می‌آید.

وی افزود: اگر ایستادگی، مقاومت و روحیه تلاش در درون جامعه حفظ شود دشمن هیچ‌وقت قادر به نفوذ در کشور نخواهد شد.

این مسئول گفت: امروز روحیه استقامت، پایداری و فرهنگ شهادت باید تقویت و در بخش نیروی انسانی به حضور آحاد جوانان در مجموعه بسیج که منبع و منشا روحیه ایثار‌گری هستند توجه بیشتری داشته باشیم.

سردار شاهوار‌پور با بیان اینکه در بخش زیرساخت‌ها در حوزه بسیج اقداماتی صورت گرفته است افزود: مساجد و حسینیه‌ها و پایگاه‌ها از جمله جاهایی هستند که نقش به‌سزایی در این زیرساخت‌ها دارند.

 
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان با اشاره به مقاومت منطقه ولایت‌مدار زیدون افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی مردم زیدون در رکاب امام خود بوده و در تمام صحنه‌ها خود را نشان داده‌اند.

وی در پایان افزود: اگر در صحنه حضور پیدا کنیم دشمن نمی‌تواند از خلاء‌هایی که وجود دارد عبور کند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است