شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانجانشین ناحیه مقاومت دزفول درآیین جشنواره بزرگداشت روزمسجد: مسجد محور فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی در جامعه اسلامی است

جانشین ناحیه مقاومت دزفول درآیین جشنواره بزرگداشت روزمسجد: مسجد محور فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی در جامعه اسلامی است

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرگرد گل آرا مسجدرا محور فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی در جامعه اسلامی دانست و گفت: اسلام مسجد را هسته اولیه و زیربنای اصلی همه ارتباط ها در ابعاد مختلف قرار داد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرگردپاسدار علی گل آرا جانشین ناحیه مقاومت بسیج دزفول مساجد دزفول را فعال، پویا و خلاق توصیف کرد و افزود: به دلیل حضو و فعالیت سنین مختلف در مساجد وجود برخی مشکلات طبیعی است که یکی از اهداف این جشنواره برطرف کردن این خرده اشکالات در مساجد است.


وی با اشاره به هجمه گسترده و تمام عیار فرهنگی استکبار جهانی علیه نظام و جوانان کشور تصریح کرد: مسجد و بانیان آن باید به عنوان اصلی ترین پایگاه مقابله کننده با تهاجم فرهنگی با شناخت صحیح شرایط به وظیفه سنگین خود در جنگ فرهنگی به خوبی عمل کند .


جانشین ناحیه مقاومت بسیج دزفول برون گرا بودن فعالیت مساجد در محله و مناطق حوزه فعالیت مساجد را خواستار شد و گفت: باید اثرگذاری و فعالیت مسجد معطوف به داخل مسجد نبوده بلکه فضای پیرامونی و منطقه خود را نیز تحت تاثیر قرار دهد به طوریکه مسجد کانون حل مشکلات اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی در منطقه شود.


در این جشنواره همچنین ائمه جماعات، هیات امنا، کانون های فرهنگی، فرماندهان پایگاه های بسیج و خادمین برتر مساجد دزفول با اهدای لوح تجلیل شدند.
اجرای گروه تواشیح طه مسجد حجت بن الحسن به عنوان یکی از برترین گروه های تواشیح خوزستان از جمله برنامه های این جشنواره بود.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است