شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان: ملت ایران در سایه ولایت فقیه هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان: ملت ایران در سایه ولایت فقیه هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد.

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 10:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار سپاه نیوز: سردار شاهوار‌پور گفت: ملت ایران در سایه ولایت فقیه هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوار‌پور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان در مراسم وداع با پیکر 78 شهید تازه تفحص شده در این شهرستان با بیان اینکه شهدا برگ ایستادگی و از خود گذشتگی مردان این سرزمین هستند، اظهار کرد: شهدا چراغ روشن و نشان‌دهنده راه صحیح به ما هستند و این مردان بزرگ با ایستادگی خود مشت محکمی به دهان متجاوزان زدند.

 

وی با بیان اینکه باید از راه و آرمان‌های امام حسین(ع) پیروی کنیم، افزود: راز موفقیت در دوران دفاع مقدس پیروی از امام حسین(ع) و ایام محرم بود و سربندهای با نوشته «یا حسین(ع)» لشکر دشمنان را با وجود داشتن امکانات و ثروت به خاک نشاند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان با بیان اینکه پیرو انسانیت بودن راز جاودانگی شهدا و سرانجام ظلم کردن تباهی است، تصریح کرد: امام حسین(ع) با ایستادگی خود مقابل ظلم و نثار کردن جان خود به جاودانگی رسید و سرانجام حکومت ظالم نیز نابود شد.

 

سردار شاهوارپور با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور مدیون ازخودگذشتگی شهدا و امانتی است که آنها به ما داده‌اند، تشریح کرد: باید از این امنیت حراست کرده و تنها راه دفاع کردن از کشور پیرو بودن راه شهدا است.

 

وی توضیح داد: باید یا پیروی از راه روشنی که شهدا به ما نشان دادند و تبعیت از رهبر معظم انقلاب، راه شهادت و شهدا ادامه یابد.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: ما با ایستادگی خود هر روز پله‌های پیشرفت را پشت سر می‌گذاریم و به همه دنیا نشان می‌دهیم این ملت در سایه ولایت فقیه هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است