شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه استان خوزستان در رزمایش الی بیت المقدس مطرح کرد : ارتقا اقتدار، عزت و آزادگی کشور با اتکا به فرهنگ عاشور

فرمانده سپاه استان خوزستان در رزمایش الی بیت المقدس مطرح کرد : ارتقا اقتدار، عزت و آزادگی کشور با اتکا به فرهنگ عاشور

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 12:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهوار پور گفت: در سایه ولایت رهبر معظم انقلاب و با اتکا به فرهنگ عاشورایی،‌ مفتخریم که در راه ارتقا اقتدار، عزت، سلامتی و آزادگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم بر می‌داریم.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در پادگان شهید رستم پور اهواز اظهار داشت:  رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در استان خوزستان در سه منطقه اهواز، اندیمشک و بهبان در حال برگزاری است.

 


سردار شاهوارپورتصریح کرد: جا دارد که از حضور تمامی بسیجیان و روحانیت و تمام کسانی که به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند، تقدیر و تشکر می کنیم. انشاالله همچنان در مسیر ولایت این راه نورانی را ادامه بدهند.



وی با بیان اینکه از تمامی نیروهای شهرستان های مختلف به ویژه خانواده شهدا، جانبازان و مدافعان حرم تقدیر و تشکر می کنم، اضافه کرد: اجرای این رزمایش امروز در سه قرارگاه نینوا، عاشورا و محرم پیش بینی شده و همچنین برنامه های تاکتیکی، رزم های نزدیک برای مقابله با دشمنان خارجی، امداد و نجات و دیگر برنامه هایی که برابر ابلاغ سازمان بسیج بوده تا پایان برنامه اجرا می شود.



فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد: شهرهای مختلفی در برگزاری این رزمایش همکاری دارند که از آن جمله می توان به شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، حمیدیه و هفتکل اشاره کرد.



وی عنوان کرد: در این میدان بیش از ۱۰ هزار رزمنده و بسیجی حضور دارند که ترابری آنها کار بسیار سنگینی است و از همه دستگاه ها تقدیر و تشکر می کنیم.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است