شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانبه همت عقیدتی سیاسی سپاه (عج) خوزستان : همایش فرهنگی پاسداران جوان برگزار شد

به همت عقیدتی سیاسی سپاه (عج) خوزستان : همایش فرهنگی پاسداران جوان برگزار شد

منتشرشده در خوزستان شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:به منظور ترویج و ترغیب  پاسداران  جوان و مجرد شاغل در سپاه ولی عصر(عج) خوزستان به امر مقدس ازدواج همایش فرهنگی با حضور این پاسداران در سالن امام خامنه ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ بنی تمیم مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ضمن خیر مقدم به مسئولین و اساتید دعوت شده در این همایش گفت:از جمله اهداف برگزاری این همایش تشویق و ترغیب پاسداران جوان به امر مقدس ازدواج است.

 

وی تصریح کرد:همانطور که در سال گذشته این برنامه برگزار کردیم و شاهد ازدواج بیش از 60 نفر از پاسداران جوان شدیم و امیدواریم که امسال نیز  شاهد برپایی جشن عروسی پاسداران مجرد در جوار حرم علی ابن موسی الرضا(ع) باشیم.

 

 سرهنگ ملک پور مسئول معاونت خدمات رفاهی کارکنان سپاه ولی عصر(عج) خوزستان  در ادامه بگزاری این همایش به مواردی از خدماتی که به مزدوجین داده می شود اشاره نمود و گفت:مبلغ یک میلیون تومان به عنوان هدیه  و 5 میلیون تومان نیز به عنوان وام ازدواج قرض الحسنه در اختیار آنان قرار می گیرد و همچنین فروشگاه مصرف کارکنان مبلغ ده میلیون تومان به صورت وام قرض الحسنه بابت خرید کالا در اختیار آنان قرار می گیرد.


وی در ادامه افزود:رفع مشکل مسکن سازمانی مزدوجین از جمله اقدامات این معاونت می باشد و همچنین استفاده از هتل و خدماتن متنوع دیگر از شهر مشهد مقدس برای متاهلین تدارک دیده شده است.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است