شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان عنوان کرد : هجرت دانشجویان بسیجی به مناطق محروم ایذه

مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان عنوان کرد : هجرت دانشجویان بسیجی به مناطق محروم ایذه

منتشرشده در خوزستان شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 08:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج دانشجویی خوزستان عنوان کرد :در روزهایی منتهی به پایان تابستان گرم خوزستان ، بسیج دانشجویی این استان اقدام به برگزاری اردوهای جهادی به مناطق محروم شهرستان ایذه کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستانبا اشاره به اینکه یکی از اهداف برگزاری اردوهای جهادی یادگیری و آشنایی دانشجویان از نقاط محروم، است، اظهار داشت: مفهوم انقلاب و کار جهادی با انقلابی‌گری انجام می‌شود.

 

وی گفت: مفهوم انقلاب و کار جهادی با دانشگاه به عنوان کارخانه انسان ساز تحقق می‌یابد، و از بستری به نام بسیج ساز و کار خدمت‌رسانی به مردم از اردوهای جهادی اتفاق می‌افتد.

 

شهریاری با بیان اینکه یکی از صدها برنامه بسیج دانشجویی در سازمان مرکزی و دانشگاهها خدمت به مردم است، گفت: هدف از انقلاب اسلامی نیز خدمت به مردم بود و امام خمینی(ره) نیز می‌فرمایند که انقلاب اسلامی انقلاب مستضعفان و محرومان است؛ رهبر معظم انقلاب نیز می‌گویند که اگر بنا شد که انقلاب در دهه چهارم با سرعت دو خاصیت پیش روندگی و پیشبرندگی خود برسد امروز با روش جهادی می‌توان عملیاتی کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان ادامه داد: با روش جهادی و عمل انقلابی می‌توان انقلاب اسلامی ایران را پیش برد، از برنامه‌های بسیج دانشجویی تربیت نسل آینده در جهت پیشبرد اهداف انقلاب است.

 

وی بیان کرد: بسیج دانشجویی با هدف خدمت رسانی و تربیت نیروی تراز انقلاب به شهرهای مختلف کشور اردوی جهادی برگزار کرده که این خدمات در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی همراه با فعالیت‌های فرهنگی است.

 

شهریاری با اشاره به فعالیت و سازماندهی 8 قرارگاه جهادی، 31 گروه جهادی، 600 نفر برادر و 400 نفر خواهر در مناطق محروم، ادامه داد: احداث، رنگ‌آمیزی، اعزام گروه پزشکی و بهداشتی از جمله فعالیت‌های مهم جهادگران است.

 

وی با اشاره به اینکه تمامی پیامبران هجرت می‌کردند، حتی خاتم الانبیاء (ص) نیز چندین بار هجرت کردند، گفت: این به معنای هجرت از خود برای پیدا کردن خود واقعی افراد است.

 

شهریاری با اشاره به الگوگیری اردوهای جهادی از مفهوم هجرت، حرکت جهادی دانشجویان را در این راستا عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: فعالیت در فصل‌های گرم سال در شهرستان‌های گرمسیر بسیار سخت است که در همین راستا ایام نوروز اردوهای سه روزه در مناطق جنوب خوزستان و حاشیه شهر اهواز برگزار و شناسایی و پروژه‌ها انجام می‌شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است