شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمجمع نمایندگان خوزستان با فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) دیدار کردند

مجمع نمایندگان خوزستان با فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) دیدار کردند

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مجمع نمایندگان خوزستان با سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) دیدار کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستانگفت: براساس تدابیر مقام معظم رهبری سپاه خودش را عضو کوچکی از ملت می‌داند و خیل عظیم بسیجیان نشان از این حرکت دارد که سپاه همواره در جهت سازماندهی آحاد مردم و همراه کردن مردم با نظام پیشتاز است.

 

در این جلسه سردار شاهوارپور با بیان اینکه این اقدامات باید برای استان‌های دیگر الگو شود، اظهار داشت: این اقدام نشان از یکدلی، وحدت و انسجام برای پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران است. 

 

وی ادامه داد : سپاه مفتخر است که بیش از 40 هزار آلاله را تقدیم انقلاب اسلامی کرد و در استان خوزستان بیش از دوهزار شهید و تعداد زیادی جانباز از پاسداران سبزپوش تقدیم نظام اسلامی شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر با بیان اینکه امروز ما مفتخریم که سپاه نیروی مردمی است، بیان داشت: براساس تدابیر مقام معظم رهبری سپاه خودش را عضو کوچکی از ملت می‌داند و خیل عظیم بسیجیان نشان از این حرکت دارد که سپاه همواره در جهت سازماندهی آحاد مردم و همراه کردن مردم با نظام پیشتاز است.

 

سردار شاهوارپور عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی هم الحمدلله با حضور نمایندگان، اقتدار و عزت نظام را دنبال می‌کند و با موضع‌گیری‌های بسیار خوبی که در مجلس وجود دارد و با پیگیری‌هایی که برای رفع امورات مردم دنبال می‌کنند در مجلس، مرکز استان و حوزه‌های انتخابیه که به شدت دوستان دنبال کم کردن مشکلات مردم هستند، ماهم در بعد بازدارندگی و تأمین امنیت و کمک به احاد نیروهای مسلح در مرزها و در مرکز استان اقدامات زیادی را دنبال می‌کنیم. با پشتیبانی که نمایندگان محترم و برنامه‌ریزی‌هایی که در این حوزه صورت گرفته در جهت رفع محرومیت امیدواریم که بخشی از مشکلات و محرومیت‌ها را کم کنیم.

 

هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در این جلسه با بیان اینکه موضوع تازه‌ای فکر نمی‌کنم که اتفاق افتاده باشد، اشاره کرد: آمریکا مشکلش نظام جمهوری اسلامی ایران است. در طبس به دنبال ضربه زدن به نظام بود. هشت سال جنگ هم می‌خواست همین کار را بکند، نتوانست. بنی صدر با سپاه مخالف بود، کاری نتوانست انجام دهد. و ما زمانی با آمریکا، صدام و بقیه کشورها جنگیدیم که سیم خاردار را از خارج از کشور وارد می‌کردیم.

 

وی افزود: سپاه تمام نقشه های استکبار را نقش بر آب کرد و اجازه نداد نقشه خاورمیانه جدید انجام شود. 

 

اقبال محمدیان نماینده رامهرمز و رامشیر بیان کرد: امروز وظیفه خودمان دانستیم که در جهت حمایت قاطع و صد درصدی از حرکت جهادی و انقلابی سپاه در جاهایی که از مظلومین دفاع می‌شود خدمت برسیم و اعلام حمایتی کرده باشیم. اعتقاد دارم که امروز مأموریت‌های سپاه در سراسر دنیا یک الگوست و بالاترین مبارزه با آمریکا گوش جان دادن به فرامین مقام معظم رهبری، خدمت به مردم، تلاش در جهت حل مشکلات جامعه و توجه به درون خصوصا امروز که جامعه ما درگیر مسائل معیشتی ، اقتصادی و اشتغال است در راستای فرمایشات گوهر بار مقام معظم رهبری یک بار دیگر اقتصاد مقاومتی را به شکل پویا دنبال کنیم.

 

همایون یوسفی نماینده اهواز، باوی و حمیدیه اظهار داشت:  همانطور که امام فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود در واقع امروز ملت ایران بیش از هر زمان دیگری نیاز به پشتوانه سپاه دارد و مثل همیشه که ملت پشت سپاه بود و سپاه هم پشت ملت بود، این پشتیبانی هنوز هم ادامه دارد و هم دولت و هم مجلس و هم همه ارکان نظام این پشتیبانی را همیشه به عمل آورده بودند.

 

وی ادامه داد: الان که ما در یک گذر تاریخی هستیم نقش سپاه بیش از هر زمان دیگری ماندگارتر خواهد شد و مهمترین مؤلفه‌ای که شاید در شرایط حاضر بتواند جواب دشمنان را بدهد انسجام داخلی است یعنی الان از کشور صدای واحد شنیده شود و مصداق صدای واحد هم حضور نمایندگان مجلس به نمایندگی از کل مردم خوزستان در اینجاست که حمایت خودشان را از سپاه در همه ارکان به عمل بیاورند. 

 

یوسفی گفت: این آمادگی وجود دارد که نمایندگان بتوانند با اقدامات مناسب خودشان این همراهی را بیش از پیش گسترش دهند.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است