شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه خوزستان: زائران با رضایتمندی کامل از مرز شلمچه خارج می‌شوند

فرمانده سپاه خوزستان: زائران با رضایتمندی کامل از مرز شلمچه خارج می‌شوند

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 07:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان گفت: قرارگاه فعالی با کمک بسیج و سپاه در شلمچه راه‌اندازی کردیم و تاکنون کارها به‌خوبی دنبال شده و زائران با رضایتمندی کامل خارج می‌شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در جلسه استقبال از زائران اربعین که با حضور سردار فضلی جانشین بسیج مستضعفین کشور در محل سالن اجتماعات پایانه تجاری مرز شلمچه برگزار شد اظهار داشت: کار تمام مردمی که عاشقانه و گمنام در پایانه شلمچه حضور دارند و به زائران خدمات می‌دهند قابل‌تقدیر است.

 

وی افزود: یک اجماع عمومی در خوزستان از سال‌های قبل برای بهینه‌سازی خدمات‌رسانی به زائران در میان تمام مجموعه‌ها اعم از نیروهای دولتی، نظامی و انتظامی و غیره و شهرهای هم‌جوار وجود دارد.

 

سردار شاهوار پور اظهار کرد: امید می‌رود این اجماع، وحدت و یکدلی انجام‌ شده سبب شود تا زائران به‌سلامت و سهولت بروند و برگردند.

 

وی تصریح کرد: قرارگاه فعالی با کمک بسیج و سپاه در شلمچه راه‌اندازی کردیم و تاکنون کارها به‌خوبی دنبال شده و زائران با رضایتمندی کامل خارج می‌شوند.

 

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: برخی زائران مشکلاتی در زمینهٔ گذرنامه و ویزا دارند که عموماً برطرف می‌شود و اگر برطرف نشد به دنبال راه‌حل می‌گردند تا همه زائران ایرانی و غیرایرانی تا حد ممکن مشکلاتشان برطرف شود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است