شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانرییس سازمان بسیج طلاب و روحانیون: 6 هزار طلبه به کمک سیل زدگان خوزستان و لرستان آمده اند

رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیون: 6 هزار طلبه به کمک سیل زدگان خوزستان و لرستان آمده اند

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 08:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون گفت: پنج هزار طلبه برای کمک به سیل زدگان خوزستان و بیش از یک هزار نفر برای یاری رسانی به سیل زدگان لرستان به این مناطق اعزام شده اند.

به گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا شفیع‌زاده رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون در بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان حمیدیه در جمع خبرنگاران افزود: طلاب ، روحانیون و بسیج اساتید از ابتدای سیل خوزستان و سایر استان ها وظیفه خود دانستند که با حضور حداکثری در مناطق سیل زده، برای خدمت به مردم تلاش کنند.

 

وی گفت: کمک به مردم مناطق سیل زده خوزستان در کنار سایر گروه های جهادی از برنامه های اصلی بسیج اساتید، طلاب و روحانیان بود که اکنون در بخش های مختلف به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

 

رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون ادامه داد: تلاش در راستای ترمیم سیل بندها، توزیع غذا و امکانات و کمک در انتقال مردم سیل زده ،از دیگر اقداماتی است که جامعه طلاب و روحانیان برعهده دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین شفیع‌زاده ادامه داد: التیام بخشی به آسیب دیدگان و حضور در اردوگاه های استقرار سیل زدگان برای اقدامات فرهنگی از دیگر برنامه های طلاب و روحانیان است که تاکنون به خوبی انجام شده و تا بازگشت شرایط عادی به مناطق نیز ادامه دارد.

 

وی گفت: اقامه نماز ، اجرای برنامه های ویژه کودکان و خانواده ها و همچنین سخنرانی در خصوص احکام دینی و امیدبخشی به زندگی مردم از دیگر اقداماتی است که انجام می شود.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است