شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان : بیش از 20 هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان : بیش از 20 هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: بیش از 20 هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی از درون و خارج از استان به مناطق سیل زده فرستاده شدند تا نسبت به خدمات‌رسانی به مردم سیل زده اقدام شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپورفرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان در گفت‌وگویی با اشاره به بازگشت مردم به خانه‌ها در خوزستان پس از سیلاب اظهار کرد: سپاه همراه با دیگر دستگاه‌های اجرایی استان و ستاد مدیریت بحران استان، در تلاش است تا شرایط به شکلی فراهم شود که مردم به خانه‌های خود بازگردند و مجددا در محل زندگی خود ساکن شوند.

 

وی با اشاره به بحث بازسازی منازل آسیب‌دیده در سیلاب، افزود: در زلزله سر پل ذهاب از استان خوزستان اکیپ‌های داوطلب برای ساخت منازل مسکونی حضور پیدا کردند و نسبت به ساخت 28 واحد مسکونی نیز اقدام کردند.

 

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان تصریح کرد: مجموعه سپاه آمادگی دارد تا با توجه به توانی که در قالب گروه‌های جهادی و توان فنی در بخش مهندسی سپاه در اختیار دارد، نسبت به ساخت و ساز در مناطق سیل‌زده خوزستان اقدام کند.

 

سردار شاهوارپور ادامه داد: در صورتی که برای ساخت و ساز مسکن‌های تخریب شده در سیلاب خوزستان اعلام نیاز شود و از مجموعه ستاد بازسازی سپاه برای این کار درخواست شود، آمادگی وجود دارد که در این بخش ورود کنیم تا مردم هرچه سریع‌تر به خانه‌های خود بازگردند.

 

وی گفت: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در زمان سیلاب، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده خوزستان برای کمک به مردم بود. در این راستا بیش از 20 هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی از درون و خارج از استان به مناطق سیل زده فرستاده شدند تا نسبت به خدمات‌رسانی به مردم سیل زده اقدام شود.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است