شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان خبر داد : استقرار ۱۰۰ کانکس برای سیل‌زدگان شوش

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان خبر داد : استقرار ۱۰۰ کانکس برای سیل‌زدگان شوش

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 09:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: سپاه در حال استقرار 100 کانکس برای سیل‌زدگان شوش است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده شوش، اظهار کرد: در بازدید از وضعیت سیل‌زدگان شوش از نزدیک شاهد مقاومت مردم در مقابل حادثه طبیعی سیل بودیم.

 

وی با اشاره به مشکلات و گرفتاری‌های مردم سیل‌زده شوش، افزود: زندگی در چادر آن هم در این گرما سخت است.  یک روستا کامل در چادرهایی زندگی می‌کردند که در هر کدام بیشتر از حدود 5 نفر نمی‌توانند زندگی کنند. این مقاومت و بزرگواری مردم جای تشکر و قدردانی دارد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان درخصوص حضور مجموعه امدادرسان از نیروهای مسلح، روحانیت و سپاه، گفت: مردم بدون تعارف قدردان این همه لطف و عنایت مسئولین هستند. البته در بحث راه مردم هنوز مشکل دارند. بحث کانکس نیز مشکل دوم آن‌ها است. همچنین ضرورت دارد یک اکیپ پزشکی در منطقه استقرار پیدا کند، چراکه برخی خواهران و  برادران مسنی که آن جا بودند، مشکلاتی مانند فشار خون داشتند که این مساله اقتضا می‌کند چنین اکیپی در منطقه حضور داشته باشد. 

 

وی افزود: سپاه در حال استقرار 100 کانکس برای سیل‌زدگان این منطقه است، به علاوه کولرهایی نیز برای نصب در حال آماده‌سازی است. تلاش‌های خوبی برای حل مشکلات مردم شده است اما مشکل فراهم کردن محل مناسب برای سکونت دائمی مردم نیز باید مورد توجه قرار گیرد تا هرچه سریع‌تر از این مشکلات چادر و... نجات پیدا کنند. همچنین خساراتی که دیده‌اند باید در اسرع وقت جبران شود تا همانطور که مردم در این روزهای سخت مقاومت کرده‌اند، ما نیز بتوانیم به مطالبات آن‌ها پاسخ دهیم.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است