شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانسردار غیب پرور: دلایل مهم عدم سازش با آمریکا باید برای نسل جوان بازگو شود

سردار غیب پرور: دلایل مهم عدم سازش با آمریکا باید برای نسل جوان بازگو شود

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 16:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت: دلایل مهم و تاریخی عدم سازش نظام جمهوری اسلامی با آمریکا باید برای نسل جوان و دانش‌آموزان بازگو شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز اظهار کرد: ما هیچ‌گاه با آمریکا سازش نمی‌کنیم چرا که برای این کار دلایل فراوانی داریم.

 

وی با اشاره به این دلایل عنوان کرد: این دلایل مهم و تاریخی باید برای نسل جوان و دانش‌آموزان این کشور بازگو شود که چرا نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال سازش با آمریکا نیست.

 

سردار غیب پرور تصریح کرد: زمانی که انقلاب اسلامی در ایران پیروز شد، دولت آمریکا به انقلاب نوپای مردم ایران دهان‌کجی کرد چرا که تحمل روی کار آمدن یک نظام مقتدر و اسلامی در کشوری که حیاط‌خلوت آنها بوده است، را ندارد.

 

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) افزود:دشمن هشت سال جنگ را بر این مردم مظلوم که تنها درخواستشان این بود که اسلام می‌خواهیم بر ما تحمیل کرد و در این مدت جنایت‌های بی‌شماری علیه کشور ما انجام شد.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است