شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده قرارگاه کربلای سپاه : قرارگاه کربلا در زمینه محرومیت زدایی کارهای بزرگی انجام داده است

فرمانده قرارگاه کربلای سپاه : قرارگاه کربلا در زمینه محرومیت زدایی کارهای بزرگی انجام داده است

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 08:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه کربلای سپاه گفت: حدود ۱۰ سال است که کار محرومیت‌زدایی در استان خوزستان شروع و کارهای بسیار بزرگی انجام شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار ‌احمد خادم سید‌الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور در مراسم اهداء 50 قلم جهیزیه به زوجین نیازمند در دزفول‌ اظها رداشت: در بحث اشتغالزایی،  لایروبی انهار و مسکن کارهای بزرگی در قرارگاه کربلا انجام شده است.

 

وی افزود: در زمینه‌هایی از جمله ایجاد شغل، چه در دام‌سبک و چه در دام‌سنگین، اقداماتی برای جوانان انجام شده، این وظیفه ماست که در ارتباط با خدمات رسانی به مردم عزیز کوشا باشیم.

 

سردار خادم سید‌الشهدا افزود: در خصوص موضوع درمان حدود 100 هزار نفر، 10 هزار نفر عمل جراحی انجام و به 5 هزار نفر عینک اهداء شده‌ است.

 

وی با اشاره به رشادت رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس گفت: اگر ما جوانان سلحشوری در همین شهرهای دزفول اندیمشک شوش نداشتیم چه کسی می خواست از ما محافظت کند.

 

 سردار خادم سید‌الشهدا مهربانی، پاکدامنی، فروتنی، رعایت حجاب، پرورش فرزندان و حسن خلق از مواردی است که باید به آنها توجه کرد.

 

در این مراسم به 50 زوج جوان نیازمند از شهرهای اندیمشک، دزفول و شوش  12 قلم جهیزیه شامل کالاهای اساسی ازجمله یخچال، اجاق گاز، کولر، فرش و غیره توسط قرارگاه نیروی زمینی سپاه پاسداران اهدا شد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است