شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستان دانش‌آموزان اندیمشکی به اردوی راهیان نور  مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

 دانش‌آموزان اندیمشکی به اردوی راهیان نور  مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: کاروان ۳۹۰ نفره دانش‌آموزان اندیمشکی به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ کاروان ۳۹۰ نفره دانش‌آموزان دختر اندیمشکی در قالب 9 دستگاه اتوبوس و به مدت 2 روز  به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

کریم‌پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: دانش آموزان در این دور از اعزام با مناطق عملیاتی و رشادت و ایثارگری رزمندگان آشنا می شوند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک افزود : رزمندگان ما در 8 سال دفاع مقدس در مقابل دشمن و استکبار تا آخرین قطره خون ایستادگی کردند، امروز وظیفه ماست که این ایثارگری و رشادت را بعنوان میراثی گرانبها برای نسل های بعد یادآوری کنیم.

 

وی ادامه داد: اردوی راهیان نور بسیج دانش‌آموزی از سال 1389 کار خود را آغاز کرد و تا به امروز دانش‌آموزان را در قالب زائران و خادمان شهداء به این اردوی نورانی اعزام می‌کنند، امروزه این اردو مورد استقبال دانش‌آموزان و حتی خانواده‌هایشان قرار گرفته است.

 

کریم‌پور به اهمیت حضور دانش آموزان در اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: در سال جاری هفت استان میزبان راهیان نور دانش‌آموزی‌اند که عبارتند از استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه، کردستان، ایلام، خوزستان، هرمزگان و بوشهر و دو استان آخر عهده‌دار راهیان نور دریایی‌اند که مجاهدت‌های رزمندگان اسلام را در دریا برای زائران دانش‌‌آموز به نمایش می‌گذارند.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است