شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: شهدا در دفاع مقدس مقاومت را تحقق بخشیدند

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان: شهدا در دفاع مقدس مقاومت را تحقق بخشیدند

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 26 آذر 1398 ساعت 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان با تاکید بر اینکه شهدا در دفاع مقدس مقاومت را تحقق بخشیدند گفت: انتظار و شهادت‌طلبی رمز پیروزی ملت ایران مقابل دشمنان است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان در یادواره ۵۷ شهید شهر امام (ره) دزفول در مسجد جامع این شهر براندازی نظام جمهوری اسلامی را هدف دشمن در دفاع مقدس دانست و افزود: دشمن بعد از ناتوانی در دستیابی به اهداف شوم خود تلاش کرد جمهوری اسلامی را مهار کند اما تلاش‌هایش با توجه به هوشیاری و حضور همیشگی مردم درصحنه بی‌فایده‌ است.

 

وی با اشاره به ناتوانی دشمن در مهار جمهوری اسلامی گفت:  ۲ بال انتظار و شهادت‌طلبی رمز پیروزی ملت ایران مقابل دشمنان است.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان با تاکید بر لزوم وحدت برای ناامیدی دشمن ادامه داد:  باید قدر مردم را بدانیم و مشکلات آنها را رفع کنیم.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: شهر امام(ره) و سایر نقاط بخش مرکزی دزفول شهیدانی نظیر کرمعلی خسروآبادی تقدیم میهن اسلامی کرده اند که شبانه‌روز به مردم خدمت می‌کردند.

 

وی با بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: شهدا با کمترین امکانات و گاه بدون هیچ سلاح و تجهیزاتی برای دفاع از عزت و شرف میهن اسلامی وارد صحنه نبرد می‌شدند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) مبنی بر اینکه هزینه تسلیم بسیار بالاتر از مقاومت است، افزود: شهدا این فرموده را در دفاع مقدس تحقق بخشیدند.

 

مداحی و اجرای گروه سرود معراج شهر امام (ره) از دیگر بخش‌های این یادواره بودند.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است