شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده ناحیه مقاومت اهواز  : ۷۰ گروه جهادی در مناطق آبگرفته اهواز حضور یافتند

فرمانده ناحیه مقاومت اهواز  : ۷۰ گروه جهادی در مناطق آبگرفته اهواز حضور یافتند

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت اهواز گفت: ۷۰ گروه جهادی برای کمک‌رسانی به مردم آسیب دیده در مناطق آبگرفته شهرستان اهواز حضور یافته و روزانه ۶۰۰ پرس غذای گرم بین شهروندان در دو منطقه فوق بحرانی توزیع می کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ ساری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت امام علی(ع) اهواز در گفت و گویی اظهار داشت : در پی بارش باران‌ شدید هفته گذشته بسیاری از نقاط استان با آبگرفتگی مواجه شدند که در برخی مناطق ورود آب به منازل مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرد.

 

وی افزود: در مناطقی نظیر آخراسفالت و خیابان ادهم که سطح پایین تری نسبت به سایر مناطق دارند، منازل با آبگرفتگی بیشتری مواجه شده که به نوعی سرریز فاضلاب بیشتر از آب های سطحی بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت اهواز گفت: با توجه به شرایط دشوار زندگی در این مناطق ، ۷۰ گروه جهادی برای کمک رسانی به مردم وارد این مناطق شدند و در شستشوی خیابان ها و منازل به مردم کمک کردند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در برخی منازل بیش از یک متر آب وارد شده بود تمامی وسایل آنها زیر آب رفته که جابه‌جایی این وسایل و شستشوی فرش ها نیز در دستور کار گروه‌های جهادی قرار گرفت.

 

ساری تصریح کرد: همچنین بعضی از منازل نیاز بود که فرش های آن ها برای شستشو به قالیشویی منتقل شود که وسیله نقلیه نیز به این منظور تدارک دیده شد.

 

وی با اشاره به اینکه تهیه بسته‌های غذایی خشکبار و توزیع آنها در بین منازل آسیب دیده از دیگر اقداماتی بود که توسط گروه های جهادی در این دو منطقه انجام شد ادامه داد: روزانه بیش از ۶۰۰ پرس غذای گرم توسط حوزه های مقاومت و مساجد پخته و بین مردم تقسیم شد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت اهواز افزود : گروه های جهادی در هر نقطه ای که مردم نیازمند کمک باشند ، حضوری فعال دارند؛ این گروه های جهادی در سیل فروردین ماه سال جاری نیز با تمام ظرفیت برای خدمت رسانی در مناطق سیل زده حضور داشتند .

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است