شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستان فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان : انقلاب اسلامی معجزه تاریخ کشور بود

 فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان : انقلاب اسلامی معجزه تاریخ کشور بود

منتشرشده در خوزستان شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 10:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت : انقلاب اسلامی معجزه تاریخ بود و در صدساله اخیر چنین حرکتی با این کیفیت اتفاق نیفتاده است .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در بیست و ششمین گردهمایی رزمندگان گردان مالک اشتر شوشتر بیان کرد: انقلاب اسلامی تحولی را در منطقه غرب آسیا و در جهان به رهبری امام خمینی (ره) ایجاد کرد که بعد از گذشت ۴۱ سال دشمنان ما برای مقابله با آن در یک باتلاق و گرفتاری بسیار سخت قرار گرفته اند.

 

وی افزود:انقلاب اسلامی مرهون تلاشها و رشادتهای یک ملت بود و همه مردم ما یک صدا و در صف واحد تحت رهبری امام (ره) این تحول عظیم تاریخی را انجام دادند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان ادامه داد:دشمنان با توجه به اینکه امت اسلامی در کشورهای اسلامی به سمت یکپارچگی و اتحاد علیه منافع استکبار جهانی و اسرائیل متجاوز در حرکت بود و لطمه های سنگینی بر منافع آنها وارد شده بود  همواره در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

 

وی افزود : حضور یکپارچه اقشار و اقوام کشور در دوران دفاع مقدس امر الهی و معجزه ای الهی بود که در طول تاریخ به این کیفیت اتفاق نیفتاده که اینگونه مردم ما در یک صف متحد و زیر پرچم ولایت در برابر مستکبران عالم ایستادگی کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: گردان مالک اشتر شوشتر در دفاع مقدس مقابل دشمن در دشت های تفتیده خوزستان و عملیات های والفجر هشت ، عملیات خیبر در قالب گردان یاسر  ، والفجر ۱۰ ، کربلای ۴ و ۵ و عملیات های متعدد دیگری که از ماموریت های لشکر هفت ولی عصر (عج) بود ، با حضور شجاعانه، دلاورانه ایستادند .

 

وی افزود :گردان مالک اشتر در عملیات والفجر ۸ که بسیار پیچیده و ترکیبی بود و در سال ۱۳۶۴ اتفاق افتاد ماموریت فراهم کردن مقدمات برای اجرای عملیات را عهده دار بود .

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است