شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول اردوهای جهادی سپاه خوزستان خبر داد :  تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان

مسئول اردوهای جهادی سپاه خوزستان خبر داد :  تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 12 اسفند 1398 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول اردوهای جهادی سپاه خوزستان با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا گفت: گروه‌های جهادی مبارزه با کرونا در سطح شهرستان ها تشکیل شده اند و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی در حال مبارزه با این ویروس هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سلیمانی مسئول اردوهای جهادی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا اظهار داشت: گروه‌های جهادی شهرستان‌ها برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا از هفته پیش تشکیل و بسیج شدند.

 

وی با اشاره فعالیت گروه های جهادی در سطح استان افزود: گروه جهادی شهید نریمسای حوزه بسیج میانکوه امیدیه با بسیج نیروها، ضدعفونی مدارس و بازار این شهر را از هفته پیش شروع کرده و تاکنون نیز ادامه دارد.

 

مسئول اردوهای جهادی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان درباره فعالیت‌های جهادی ضدکرونا در شهرستان امیدیه بیان داشت: در شهرستان امیدیه نیز گروه‌های جهادی؛ بازار، خیابان‌های اصلی و سایر خیابان‌های فرعی را در حال گندزدایی و سم پاشی هستند.

 

وی درباره فعالیت قرارگاه مبارزه با کرونا خوزستان در شهرستان دزفول اظهار داشت: در این شهرستان گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دزفول ضدعفونی بیمارستان گنجویان دزفول را برعهده گرفته است. همچنین گروه جهادی امام سجاد(ع) دزفول نیز معابر و مسجد بنواز را در حال ضدعفونی هستند.

 

سلیمانی همچنین به فعالیت گروه جهادی خواهران حضرت زینب (س) در شهرستان کارون اشاره و بیان داشت: این گروه جهادی بابرپایی ایستگاه های صلواتی آموزشی، در سطح شهرستان نکات بهداشتی و آموزشی را به مردم ارائه می‌دهند. توزیع رایگان ماسک و مایع ضدعفونی از دیگر اقدامات این گروه جهادی است.

 

وی درباره فعالیت گروه های جهادی در شوشتر نیز گفت:  گروه جهادی خدام الزهرا شوشتر به طور شبانه روزی در حال ضدعفونی مناطق مختلف شهرستان هستند. به طور مثال منطقه اندیشه و علم الهدی شوشتر با اداوت سمپاشی به طور کامل گندزدایی شده است.

 

مسئول اردوهای جهادی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان اظهار داشت: گروه های جهادی خواهران اهواز با تجهیز سه کارگاه خیاطی زیر نظر وزارت بهداشت دنبال تولید روزانه ده هزار ماسک و توزیع رایگان بین مردم هستند. برای این منظور با کمک خیرین یک هزار متر پارچه بهداشتی برای این کار تهیه شده است.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است