شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمعاون بهداشت و درمان سپاه استان خوزستان: ضدعفونی سازی معابر خوزستان توسط سپاه آغاز شد

معاون بهداشت و درمان سپاه استان خوزستان: ضدعفونی سازی معابر خوزستان توسط سپاه آغاز شد

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 13 اسفند 1398 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون بهداشت و درمان سپاه استان خوزستان گفت: ضدعفونی و گندزدایی معابر خوزستان توسط سپاه از امروز انجام خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سلطان زاده معاون بهداشت و درمان سپاه استان خوزستان اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان خوزستان قرارگاه پدافند زیستی استان خوزستان به ریاست فرماندهی سپاه استان تشکیل شد.

 

وی با بیان اینکه در این راستا کمیته‌های مختلفی راه اندازی شد، افزود: از جمله این کمیته‌ها می‌توان به آموزش، پیشگیری و درمان اشاره کرد.

 

معاون بهداشت و درمان سپاه استان خوزستان تصریح کرد: این کمیته‌ها اکنون در استان فعال شده و آموزش‌ها در دو بخش «محیطی»و «مجازی»انجام می‌شود.

 

سلطان زاده عنوان کرد: در زمینه پیشگیری نیز بحث ضدعفونی و گندزدایی معابر عمومی را در سطح استان داریم که از امروز اولین مرحله آن اجرایی خواهد شد.

 

وی گفت: این برنامه از سطح شهر اهواز آغاز و در شهرستان‌های دیگر نیز طبق برنامه‌ریزی انجام خواهد شد.

 

معاون بهداشت و درمان سپاه خوزستان بیان کرد: همچنین در زمینه درمان تیم‌های مختلفی را از بسیجیان و پاسداران تشکیل شده و اعلام آمادگی شده در صورت نیاز آماده همکاری با دانشگاه هستیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است