شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان: مراکز درمانی سپاه استان آماده خدمت رسانی به مردم است

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان: مراکز درمانی سپاه استان آماده خدمت رسانی به مردم است

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 25 اسفند 1398 ساعت 11:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان گفت: مراکز درمانی سپاه خوزستان به صورت کامل آماده خدمت رسانی به بیماران هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در حاشیه آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار داشت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و تلاش همه جانبه برای مقابله با این بیماری ، سپاه نیز در کنار سایر دستگاه ها با تمام ظرفیت وارد میدان شده است.

 

وی افزود: سپاه خوزستان با روحیه انقلابی در تمامی بحران ها حضوری فعال دارد و اکنون نیز بسیجیان و پاسداران برای کنترل ورودی و خروجی های شهرها مشغول هستند و بسیجیان نیز در زمینه گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، فعالیت دارند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان ادامه داد: سپاه خوزستان همچنین در زمینه آموزش برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از طریق فضای مجازی و پیام رسان ها، خدمات خوبی را به مردم خوزستان ارایه می‌دهد.

 

وی بیان کرد: گروه‌های جهادی نیز در نقاط مختلف خوزستان در کنار مردم و سایر دستگاه‌های اجرایی، برای مقابله با این ویروس پای کار هستند.

 

سردار  شاهوارپور ادامه داد: مراکز درمانی سپاه خوزستان نیز به صورت کامل آماده خدمت رسانی به بیماران هستند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است