شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) استان خوزستان : نقاهتگاه ۱۰۰ تخت‌خوابی قرارگاه جهادی شفا در اهواز راه‌اندازی شد

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) استان خوزستان : نقاهتگاه ۱۰۰ تخت‌خوابی قرارگاه جهادی شفا در اهواز راه‌اندازی شد

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 10:13
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج)استان خوزستان گفت:در اهواز ۳۰۰ تخت در ۳ نقطه جهت نقاهتگاه بیماران کرونایی پیش‌بینی کرده‌ایم که با همت بسیج جامعه پزشکی انجام می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپورفرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج)استان خوزستان در حاشیه افتتاح نقاهتگاه 100 تخت‌خوابی قرارگاه جهادی شفا در سالن ورزشی شهدای راه آهن اهواز اظهار داشت: در اهواز 300 تخت در 3 نقطه پیش‌بینی کرده‌ایم که با همت بسیج جامعه پزشکی انجام می‌شود.

 

وی افزود: در سراسر استان نیز 900 تخت‌خواب با همکاری بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج شهرستان‌ها برای نقاهتگاه بیماران بهبود یافته مهیا شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با بیان این که تاکنون بیش از 12هزار نفر از بسیجیان در امر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعال هستند گفت: فعالیت‌هایی همچون ضدعفونی، کنترل مبادی ورودی و جداسازی جمعیت انجام می‌شود. بیش از 1300 نفر برای کمک به غربالگری در مراکز بهداشت شهرستان‌ها مامور به خدمت شده‌اند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان تصریح کرد: 16 کلینیک درمانی در سطح استان برای کمک به غربالگری مهیا شده است. پشتیبانی از بیمارستان شهید بقایی و بیمارستان صحرایی شهید بقایی در دستور کار قرار دارد.

 

سردار شاهوارپور عنوان کرد: رده‌های جنگ نوین و گروه‌های جهادی شبانه طبق برنامه‌ریزی انجام شده مشغول ضدعفونی معابر هستند تا بتوانیم هرچه زودتر این ویروس شوم را از بین ببریم.

 

وی خاطرنشان کرد: نتیجه بکارگیری تمامی امکانات نیروهای مسلح و دستگاه‌های دولتی، جلسات مداوم و ابلاغ دستورالعمل‌ها رفتن به سمت وضعیت پایدار است و تلاش می‌کنیم تا به یک شیب نزولی برسیم.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان با بیان این که این هفته بسیار حساس است گفت: مردم باید همکاری لازم را داشته باشند و برای سیزده‌بدر بیرون نروند و رعایت مردم سبب کمتر شدن کار پزشکان و کادر درمانی خواهد شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است