شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:  تشکیل ستاد برای ایجاد اشتغال پایدار در استان

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:  تشکیل ستاد برای ایجاد اشتغال پایدار در استان

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد شنبه, 27 ارديبهشت 1399 ساعت 12:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل یک ستاد برای ایجاد اشتغال پایدار و راه اندازی کارخانه ها و واحدهای تولیدی راکد در استان خبر داد. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در راستای عمل به شعار سال (جهش تولید) ستادی در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل داده ایم و به دنبال برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال پایدار و راه اندازی کارخانه های راکد استان هستیم تا در طول سال و به طور مستمر دغدغه اصلی خانواده در حوزه معیشت برطرف شود. 

وی به تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته ویژه مقابله با آسیب های کرونا در استان اشاره کرد و اظهار کرد: بحث راه اندازی نقاهتگاه از جمله مسائل مهمی بود که باید مورد توجه قرار می گرفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دو اردوگاه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با کمک دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تجهیز شد و اکنون یکی از این اردوگاه ها در حال خدمت رسانی است و این موضوع باعث شد که بیمارستان ها دچار بحران نشود.

سردار خرم دل ادامه داد: ستادی در استان به ریاست و محوریت نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار و برخی مدیران کل استان به منظور خدمات رسانی به مردم تشکیل شد و قبل از فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  اقداماتی در حوزه مقابله با کرونا و کمک به آسیب دیدگان ناشی از این ویروس صورت گرفته بود اما بعد از صحبت های معظم له در خصوص کمک های مومنانه یک اقدام جهادی و همه جانبه در استان شکل گرفت.

وی خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یک استان کمتر برخوردار است و محرومیت مضاعفی نسبت به سایر مناطق دارد که بحران کرونا باعث شد مردم این استان آسیب ببینند. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۱۱۴ هزار خانوار کهگیلویه و بویراحمد که از ویروس کرونا آسیب دیده اند شناسایی و در سامانه ثبت شده اند، گفت: تاکنون ۵۰ هزار خانوار بسته معیشتی و کمک های مالی دریافت کرده اند.

سردار خرم دل افزود: هفته آینده نیز ۲۵ هزار بسته معیشتی دیگر توزیع خواهد شد و تا پایان ماه مبارک رمضان این کمک ها ادامه دارد.

وی بیان کرد: کمک های مومنانه با مشارکت نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استانداری، کمیته امداد، بهزیستی، هلال احمر، نمایندگی آستان قدس رضوی، خیرین و هیات های مذهبی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سایر دستگاه ها و نهادها با اتحاد و انسجام در سطح استان صورت گرفته است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با اجرای طرح اطعام مومنانه در شب های قدر نیز حدود ۲۵ هزار پرس غذای گرم در مناطق کمتر برخوردار، حاشیه شهرها و روستاهای محروم استان توزیع می شود.

سردار خرم دل تصریح کرد: با توجه به رویکردی که بین مسئولان و مردم و انسجام و همدلی که وجود دارد توانسته ایم بخشی از آلام مردم استان را کاهش دهیم.

وی ادامه داد: اقداماتی که در شرایط کنونی برای کمک به مردم صورت می گیرد موقتی است و نمی تواند همه مشکلات مردم را برطرف کند و بعد از فرمایش مقام معظم رهبری می خواستیم اعلام کنیم که در کنار همدیگر هستیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: فرهنگ و تمدن دینی ما با تمدن لیبرال و غرب متفاوت است و در ایام شیوع ویروس کرونا دیدیم که آنها امکانات یکدیگر را به سرقت می برند اما در کشور ما موجی از همدلی و کمک های مومنانه شکل گرفت و تاکنون نیز ادامه دارد. 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است