شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد : فتح خرمشهر برگ زرینی در تاریخ 41 ساله انقلاب اسلامی است
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد : فتح خرمشهر برگ زرینی در تاریخ 41 ساله انقلاب اسلامی است

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 15:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام برگ زرینی در دفاع مقدس و تاریخ 41 ساله ایران اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر است و در دوران دفاع مقدس موجب انگیزه مضاعف برای نظام و انقلاب و سرزمینمان شد .

 

وی بیان کرد:  در آن روزهای پر التهاب دفاع مقدس خرمشهر اشغال و اعلام شده بود تحت هیچ شرایطی امکان باز پس گیری آن وجود ندارد اما رزمندگان سپاه اسلام  با همه سختی ها و استحکاماتی که دشمن فراهم کرده بود دست به کار بزرگی زدند و برگ زرینی در دفاع مقدس وحتی در طول تاریخ کشور و 41 ساله  انقلاب اسلامی شکل گرفت.

 

سردار خرم دل ابراز داشت : به اندازه ای این پیروزی مهم و ارزشمند بود که مقام معظم رهبری درباره آن فرمودند« خرمشهرها در پیش است» و با وجود  همه فشارها و تحریم ها به مردم ما امیدواری دادند که خرمشهرهای دیگر در پیش است و این موضوع یک الگو در کشور است.

 

وی یادآور شد: در حماسه بزرگ  فتح خرمشهر سلحشوران و رزمندگان  غیور استان کهگیلویه و بویراحمد نقش آفرین بودند و شهیدانی را تقدیم کردیم و در طول دفاع مقدس نیز رزمندگان تیپ سرافراز 48 فتح سپاه استان حماسه آفرینی کردند. 

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال به دلیل  ویروس کرونا  امکان اجرای برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سایر مناسبت ها  به گونه ای که همه ساله برگزار می شد وجود ندارد اما  مراسم های حداقلی در سطح سپاه و نواحی به یاد رزمندگان و ایثارگران برگزار و از این حماسه آفرینی ها تجلیل می کنیم .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است