شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویراحمد: تنها راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تبعیت از ولایت‌فقیه است

فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویراحمد: تنها راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تبعیت از ولایت‌فقیه است

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار بوعلی با تأکید بر لزوم توجه به نماز و قرآن و عمل به دستورات الهی گفت: تنها راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تبعیت از ولایت‌فقیه است.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سر تیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان بسیج مقاومت ناحیه گچساران اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران پاسدار انقلاب و ارزش‌های بلند آن بر اساس رهنمود‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

وی افزود: اگر پاسداری ما بر اساس ارزش‌ها و حفظ دین باشد هیچ‌گاه از چارچوب دین و ارزش‌ها خارج نمی‌شویم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ما به عنوان طلایه‌داران مکتب شیعه باید با انقلابی بودن، با فدا شدن خود در راه دین و انقلاب انقلابی بودن خود را نشان دهیم زیرا این مسئله رمز ماندگاری دین و مذهب ماست.

سردار بوعلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انقلابی بودن گفت: اگر قرار بر انقلابی ماندن باشد باید چارچوب تعریف شده توسط مقام معظم رهبری را مد نظر داشته و به آن عمل کنیم.

وی با بیان اینکه برداشت مردم از یک فرمانده سپاه باید پاسدار دین و انقلاب باشد، افزود: اگر یک فرمانده سرگرم مسائل تشریفاتی، تشکیلاتی و سازمانی شود از مسیر انقلاب و دین خارج شده و انحراف پیدا کرده است.

سردار بوعلی حفظ جنبه دینی را از اولویت‌های انجام وظیفه یک فرمانده در سپاه عنوان کرد و افزود: در رأس این مهم توجه به قرآن و نماز نیز باید در اولویت قرار گیرد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است