شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی بیشتری در مساجد برگزار شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی بیشتری در مساجد برگزار شود

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 10:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حسینی صدر گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی بیشتری در مساجد برگزار شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید امان‌الله حسینی‌صدر مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در همایش روز جهانی مسجد با اشاره به 31 مرداد ماه سال 48 روز آتش زدن مسجدالاقصی از سوی رژیم جعلی اسرائیل گفت: این اقدام غیرانسانی بیانگر خشم و کینه صهیونیست‌ها نسبت به دین اسلام و مسلمانان است.

مسئول مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برای حفظ قداست مساجد و اعلام مخالفت با این اقدام غیرانسانی این روز به نام روز جهانی مسجد نام‌گذاری شده که فرصتی مناسب برای گرامیداشت مقام و منزلت مسجد و تجلیل از فعالان آن است.

وی تصریح کرد: همه مسائل دینی، مذهبی و شریعت اسلام در مساجد انجام می‌شود و اهمیت مسجد در آیات و روایات همواره مورد تأکید بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌صدر با اشاره به اینکه مسجد تنها یک مکان عبادی نیست بلکه کاربردهای زیادی در زمینه‌های فرهنگی، علمی و سیاسی دارد، گفت: مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی نقش کلیدی داشتند و اکنون انقلاب اسلامی بیداری اسلامی را در جهان اسلام هدایت می‌کند.

وی با بیان اینکه همه افراد جامعه به وظایف خود در زمینه رونق، شکوفایی، ارتقاء و رفع مشکلات مساجد کمک کنند، عنوان کرد: مساجد با برگزاری مجالس معنوی باشکوه، بیشتر می‌توانند آبادانی داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌صدر تصریح کرد: ائمه جماعات و هیأت امنای مساجد اقدام به برگزاری برنامه‌های مذهبی و فرهنگی جذاب و متنوع در این مکان‌های معنوی کنند، زیرا این امر موجب گرایش هر چه بیشتر مردم برای حضور در مساجد می‌شود.
گفتنی است در پایان این همایش از 30 نفر از ائمه جماعات، خادمان، هیأت امنا، مؤذنان و مکبران مساجد استان تجلیل شد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است