شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدرئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:برپایی ایستگاه سلامت در دهکده دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد/ خدمات‌دهی رایگان به مراجعه‌کنندگان

رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:برپایی ایستگاه سلامت در دهکده دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد/ خدمات‌دهی رایگان به مراجعه‌کنندگان

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 13:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از برپایی ایستگاه سلامت در دهکده دفاع مقدس استان خبر داد و گفت: خدمات رایگان به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سید هوشنگ رحیمیان رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران برپایی ایستگاه‌های سلامت و اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم استان را از برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با همکاری دیگر نهادها و سازمان‌ها تاکنون برنامه‌های خوبی اجرا کردیم.

رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از همراهی و همکاری خوب و سازنده کمیته امداد، بهزیستی، مدیریت درمان تأمین اجتماعی، مرکز بهداشت، هلال احمر و دیگر دستگاه‌ها که همگام با بسیج جامعه پزشکی برای رفع محرومیت‌ها گام برداشتند تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته شاهد هیچ‌گونه محرومیت در استان نباشیم.


رحیمیان با تأکید بر اینکه بسیج جامعه پزشکی بر اساس رسالت و وظیفه ذاتی خود عزم راسخی برای رفع محرومیت‌زدایی در حوزه درمانی و بهداشتی برداشته است، گفت: کاروان‌های بهداشتی درمانی متعددی را به مناطق محروم از جمله سیلاب و کلوار، تنگ تامرادی و ... اعزام کردیم و خدمات رایگان به محرومین این مناطق ارائه شد.


وی با اشاره به در پیش بودن کنگره سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد و عزم راسخ تمام نهادها و سازمان‌ها در برگزاری هرچه باشکوه کنگره اذعان کرد: به منظور آمادگی برای برگزاری کنگره شهدا و گرامیداشت روز پزشک و خدمات‌دهی به هم استانی‌ها ایستگاه سلامت به مدت یک هفته در دهکده دفاع مقدس برگزار می‌شود.


رحیمیان تصریح کرد: این ایستگاه سلامت به همت بسیج جامعه پزشکی و با همکاری بسیج دانشجویی سپاه به ویژه دانشگاه پویا و مرکز بهداشت بویراحمد برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: در این ایستگاه سلامت  خدمات بهداشتی فشار خون، قند خون، مشاوره خانواده، تغذیه و بسته‌های سلامت به مدت 7 روز بهصورت رایگان ارائه می‌شود.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است