شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: مقاومت ملت موجب شکست دشمن شده است/ ضرورت تبیین گفتمان مقاومت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: مقاومت ملت موجب شکست دشمن شده است/ ضرورت تبیین گفتمان مقاومت

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: گفتمان مقاومت جمهوری اسلامی، جبهه استکبار را به شدت تضعیف کرده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سیروس حکمتی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از افسران جنگ نرم در شهر یاسوج، بیان داشت: هر کشوری بهتر از تبلیغات استفاده کند، به نحو مطلوبی می تواند گفتمان خود را تقویت کند.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمن در میدان تقابل حق و باطق از همه ابزار تبلیغاتی برای معرفی گفتمان باطل خود بهره می بردادامه داد:  نظام سلطه ، تقویت گفتمان خود و تضعیف گفتمان های مقابل را هدف قرار داده و دشمن از ابزار تبلیغات برای مبارزه با جبهه مقابل استفاده می کند.

 

حجت الاسلام والمسلمینحکمتی نیک اظهار داشت: تبیین دکترین گفتمان مقاومت که از ناب ترین گفتمان هاست، ضروری است و باید دید دکترین مقاومت به چه میزان توسط رسانه های ما تبیین شده است.

 

وی افزود: گفتمان مقاومت اینقدر موفق بوده که جبهه استکبار در حال افول موریانه وار است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت سازی گفتمان مقاومت در بازدارندگی، اظهار کرد: گفتمان مقاومت در بخش هایی به بازدارندگی رسیده و امید است تبیین و گسترش این ظرفیت ها در بخش های اقتصادی و... را داشته باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمینحکمتی نیک گفت: انتظار است تبیین این اندیشه مهم به شکل بسیار مطلوب توسط افسران جنگ نرم محقق شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح خاطرنشان کرد: همچنین باید در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب، اصحاب رسانه خیلی فعالتر شده و به تبیین موضوع برای افکار عمومی بپردازند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است