شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اربعین رسانه ای بزرگ در مقابله با ظلم و ستم است

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اربعین رسانه ای بزرگ در مقابله با ظلم و ستم است

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد دوشنبه, 29 مهر 1398 ساعت 08:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم اربعین به رسانه ای بزرگ برای آزادی خواهان جهان برای مقابله با ظلم و ستم تبدیل شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران افزود: در ایام اربعین و در کربلای معلی در سالهای اخیر گردهمایی عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از سراسر عالم به یک رسانه بزرگ برای نشان دادن اتحاد مسلمانان تبدیل شده است.

 

وی بیان داشت: نقشه دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در این مراسم با شکست مواجه شد.

 

سردار خرم دل ادامه داد: دشمنان در راستای کمرنگ کردن حضور مردم جنگ روانی راه انداخته و به دنبال القای ناامنی در کربلا بودند که این توطئه نیز با درایت مردم شکست خورد.

 

 فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در طول این سالها رسانه های بیگانه با ترفندهای مختلف به دنبال انزوای مراسم بزرگ اربعین بودند و با تلاش شبانه روزی کاربران فضای مجازی و به لطف خدا دسیسه های دشمنان خنثی و شکوه این مراسم به همه جهان مخابره شد.

 

وی تصریح کرد: اربعین نماد وحدت مسلمین و آزادیخواهی است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است