شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدبه همت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شد ؛ افتتاح ۶ پروژه محرومیت زدایی در دهستان محروم زیلایی

به همت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شد ؛ افتتاح ۶ پروژه محرومیت زدایی در دهستان محروم زیلایی

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: ۶ پروژه محرومیت زدایی در دهستان محروم زیلایی از توابع شهرستان بویراحمد توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ در آئینی با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد 6 پروژه محرومیت زدایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

پروژه آبرسانی به روستای مله خویش، گله خور و بهستان و دارالقران بردپهن زیلایی افتتاح و همچنین 2 پروژه پارک بازی در روستاهای بردپهن و موشمی سفلی کلنگ زنی شدند.

 

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: شاهد رفع محرومیت‌ها و مشکلات مردم در بسیاری از مناطق دور دست استان در شهرستان‌های مختلف به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح هستیم.

 

سردار خرمدل با بیان اینکه قرارگاه با کمترین هزینه و زمان ممکن پروژه‌های تعریف شده را به صورت جهادی به سرانجام می‌رساند، افزود: امروز 3 منبع ذخیره سازی آب با حجم 35 هزار لیتر در روستاهای مله خوش، گل خور و دهستان زیلایی با 5 کیلومتر شبکه گذاری به بهره برداری رسید.

 

وی یکی از مهمترین دغدغه‌ها را رفع محرومیت، رونق تولید و ایجاد اشتغال در مناطق دانست و ادامه داد: در این راستا در حد بضاعت و توان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم .

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است