پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خبر داد: آغاز رزمایش «کمک مومنانه» در استان
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خبر داد: آغاز رزمایش «کمک مومنانه» در استان

منتشرشده در کردستان شنبه, 23 فروردين 1399 ساعت 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: رزمایش «کمک مومنانه»پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در خصوص کمک به افراد کم‌بضاعت، در استان آغاز شد. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در جلسه آغاز و هماهنگی برگزاری رزمایش سراسری «کمک‌ مومنانه»به محرومین در کردستان، با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: وظیفه سپاه حراست و صیانت از نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و لذا در این زمینه تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌ها، در مبارزه و پیشگیری از کرونا خوب عمل کرده است.

سردار حسینی کمک و همکاری مردم و همچنین پای کار بودن بسیج و سپاه در زمینه مبارزه با کرونا را قابل تحسین دانست و گفت: سپاه جدای از تامین و توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی در بین اقشار نیازمند، در ضدعفونی اماکن و معابر عمومی شهری و روستایی و کمک به اجرای طرح فاصله‌گذاری هم اقدامات خوبی داشته است.  

وی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) در سخنرانی عید نیمه شعبان بر ضرورت ایجاد رزمایش گسترده مواسات در ماه مبارک رمضان برای یاری‌رساندن به افراد کم‌بضاعت تاکید داشتند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اضافه کرد: در راستای عمل به منویات معظم‌له و همچنین کمک به اقشار نیازمند و کم‌درآمد، رزمایش سراسری «کمک مومنانه» در کردستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: فاز نخست این رزمایش از امروز با رمز یا صاحب‌الزمان (عج) آغاز می‌شود که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

سردار حسینی افزود: کمک‌های مردمی در رزمایش سراسری «کمک مومنانه» که به صورت کالا خواهد بود در همان محل و جغرافیا به افراد نیازمند اعطا می‌شود و کمک‌های نقدی نیز به دست نیازمندان همان منطقه خواهد رسید.

وی افراد نیازمند و کم‌درآمد و افرادی که کسب و کار خود را در این شرایط از دست داده‌اند را از اولویت‌های برخورداری از کمک‌های رزمایش «کمک مومنانه»برشمرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، بر استفاده از دستگاه‌های اداری، سمن‌ها، هیات‌های مذهبی، خیرین و مساجد در راستای عمل به منویات رهبری در زمینه «کمک مومنانه» تاکید کرد.