شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستان فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: کمک‌های مومنانه سپاه بین ۱۹هزارو ۸۲۰ خانوار کردستانی توزیع شد

 فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان: کمک‌های مومنانه سپاه بین ۱۹هزارو ۸۲۰ خانوار کردستانی توزیع شد

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 10:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: در قالب رزمایش کمک مومنانه ۱۹ هزار و ۸۲۰ خانوار نیازمند کردستانی شناسایی شد .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی  فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به تشریح اهداف سپاه بیت المقدس در راستای چرایی برگزاری رزمایش کمک مومنانه در استان پرداخت و اظهار داشت: این مراسم در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در کردستان انجام شد.

وی از جمع‌آوری کمک‌های مردم سخاوتمند، باشعور، آگاه، مرزنشین و خیران استان خبر داد و افزود: در قالب رزمایش کمک مومنانه 19 هزار و 820 خانوار نیازمند کردستانی شناسایی شد تا کمک‌ها به دست آنان برسد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: امروز 15 هزار و 170 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در بین نیازمندان سراسر استان توزیع شده که از این تعداد 12 هزار و 650 بسته آن توسط سپاه و 2 هزار و 520 بسته آن کمک‌های مردمی و خیرین بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه به‌عنوان خدمتگزار مردم تا ریشه‌کنی ویروس کرونا در کنار مردم است، خاطرنشان کرد: بخش اول این رزمایش از روز نیمه شعبان با فرمان مبارک مقام معظم رهبری آغاز و بخش دوم نیز از امروز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

سردار حسینی ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت همه مسئولان و مردمانی که در رزمایش کمک مومنانه نقش داشتند؛ اظهار کرد: صدا و سیما و اصحاب رسانه نیز پا به پای نیروهای سپاه بیت‌المقدس و کادر درمانی در جبهه جنگ مبارزه با کرونا تلاش می‌کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است