شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مطرح کرد : فریاد جهان اسلام علیه جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مطرح کرد : فریاد جهان اسلام علیه جنایت‌های رژیم ملعون صهیونیستی

منتشرشده در کردستان شنبه, 03 خرداد 1399 ساعت 10:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: باید همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام متحدانه فریاد انزجار خود را از رژیم ملعون صهیونیستی به دنیا اعلام کرده و در قبال جنایت‌هایشان ساکت ننشینند.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی جعفرنژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تبریک روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس، یک روز جهانی است و منحصر به فلسطین نیست و همه کسانی که دلشان به یاد مستضعفان می‌تپد، انزجار و نفرت خود را به دنیا اعلام می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه جنایت رژیم صهیونیستی محکوم است، افزود: ساکنان فلسطین مظلوم واقع شده و باید به سرزمین مادری خود برگردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه براساس فرموده رهبری، مبارزه برای آزادی فلسطین یک جهاد فی سبیل الله و یک فریضه الهی است؛ تصریح کرد: باید همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام متحدانه فریاد انزجار خود را از رژیم ملعون صهیونیستی به دنیا اعلام کرده و در قبال جنایت‌هایشان ساکت ننشینند.

 

وی گفت: سیاست آمریکایی‌ها این است که درگیری‌ها را به پشت جبهه مقاومت بکشند، تا رژیم صهیونیستی به اهداف پلید خود برسد و جنایت و کشت و کشتارهای خود را عادی جلوه دهند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفرنژاد با بیان اینکه نابودی رژیم صهیونیستی به زودی به منصه ظهور می‌رسد، خاطرنشان کرد: امروز راهپیمایی محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی مسلمانان به‌دلیل شرایط کنونی برگزار نشد اما همه با پیام وحدت خدشه‌ناپذیر جهان اسلام و فریادمان را از فضای مجازی و رسانه‌ها به دنیا اعلام کردیم و بیانات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) نیز بازتاب جهانی داشت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است