شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : مهم‌ترین رویکرد سپاه ،پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : مهم‌ترین رویکرد سپاه ،پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی است

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 18 شهریور 1399 ساعت 11:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت:  تلاش در راستای تقویت و پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی مهم‌ترین رویکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان، با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین پور ذهبی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تقویت کننده مسیر ولایت و پشتیبان منویات مقام معظم رهبری است.

 

سردار حسینی با بیان اینکه سپاه همواره ارتباط خود را با علما و نمایندگان ولی فقیه حفظ کرده است، افزود: تلاش در راستای تقویت و پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی مهم‌ترین رویکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را موظف می‌داند در جهت صیانت از ارزش‌های دینی و انقلابی حرکت کند و در این مسیر از ظرفیت اساتید و مربیان و ... در این رابطه استفاده می‌شود.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: اگر امروز سپاه توانسته تقویت معنوی و بعد اعتقادی داشته باشد به واسطه ارتباط با حوزه‌ها و علما بوده است.

 

سردار حسینی اظهار کرد: با تمام توان در خدمت نماینده رهبر در جهت ارزش‌های انقلاب و اسلام هستیم.

 

 نیروهای ستادی و مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در این دیدار حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است