شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد؛ ساخت ۲۹۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان توسط سپاه کردستان در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خبر داد؛ ساخت ۲۹۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان توسط سپاه کردستان در هفته دفاع مقدس

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از ساخت ۲۹۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان توسط سپاه کردستان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس مراحل ساخت ۲۹۱ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان توسط سپاه کردستان آغاز می‌شود.

 

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اضافه کرد:‌ باید از تجربیات گرانبهای دوران دفاع مقدس برای بازسازی کشور استفاده کنیم که سپاه در این راستا نقش عمده‌ای در سازندگی کشور دارد و هر آنچه در توان دارد را بکار می‌گیرد.

 

سردار حسینی اضافه کرد: برنامه‌های این هفته دفاع مقدس در کردستان با توجه به شیوع کرونا متفاوت برگزار می‌شود اما ۶۰ عنوان و ۷۰۰ مورد برنامه در استان برگزار خواهد شد که حضور در مزار شهدا، انجام اقدامات درمانی رایگان، حضور در نمایشگاه دفاع مقدس برخی از این برنامه‌ها است.

 

وی یادآور شد: سپاه در دوران دفاع مقدس وظیفه عمده‌ای بر عهده داشت و یکی از محورهای اساسی حضور در جنگ و پیروزی بود که هم در دفاع و هم در تهاجم در عملیات‌های آبی و خاکی حضور پررنگ داشته است و امروز شاهد هستیم کسانی از انقلاب اسلامی همچون سردار سلیمانی تبدیل به مکتب و الگو در جهان شده‌اند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه‌ امروز رسانه و فضای مجازی حرف اول را می‌زند و می‌تواند هنرمندانه اثرگذار باشد، تاکید کرد: ایران اسلامی در مقابل یک جنگ تمام عیار رسانه‌ای قرار دارد و تلاش می‌کنند فرهنگ استقامت و روح سلحشوری را از ملت بگیرند.

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است