شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستان روایت فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از شکست دشمنان در دفاع مقدس

 روایت فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از شکست دشمنان در دفاع مقدس

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به چگونگی شکست دشمنان و پیروزی زمندگان اسلام در جنگ ۸ ساله اشاره کرد و گفت: اقتدار و عزت کنونی و دستاوردهای دفاع مقدس از برکات خون شهدا است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در همایش تجلیل از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس که در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد، با اعلام اینکه "امروز سرآغاز گرامیداشت سالگرد هفته دفاع مقدس است" اظهار داشت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال را متفاوت‌تر از سال‌های پیش و با سخنان گوهربار مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)آغاز کردیم.

 

وی افزود: در چنین روزی صدام با خیال از پای درآوردن و درخواست‌های واهی جنگی را آغاز کرد، غافل از اینکه خدا را، مردم را و رهبری را ندیده بود و تنها تجهیزات و هماهنگی با غرب را در نظر داشت.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه حضور آگاهانه ملت ایران در جبهه‌های دفاع مقدس در کنار رهبری امام و وحدت و یکپارچگی در اردوگاه‌های جبهه اسلام آنچه را که صدام در ذهنش پرورانده بود، خنثی کرد و آن را به سرابی بدل ساخت، تصریح کرد: گواه این ناکامی توقف 34 روزه دشمن پشت دروازه‌های خرمشهر است که از شیرینی‌های دفاع مقدس مشروع مردم در برابر دشمن همین آزادی خرمشهر و بازگشت آن به آغوش مردم شریف ایران بود.

 

وی با تأکید بر اینکه بررسی‌های مادی آنها نشان داد که معنویت قابل مقایسه با هیچ چیز نیست، یادآور شد: تمام تجهیزات و دلارهای غربی‌ها نتوانست در برابر رهبری شایسته امام(ره) و عزم راسخ ملت ایران تاب بیاورد و این دفاع مشروع آنها را از صحنه به در کرد .

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه 8 سال دفاع مقدس نشان داد که ایستادگی فعال جواب می‌دهد، اظهار داشت: دشمن نتوانست یک سانتی‌متر از خاک کشور را بگیرد و رزمندگان اسلام را شکست دهد و ما امروز با افتخار جشن می‌گیریم.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر جبهه مقابل ما دیگر حضور ندارد و در مقابل شهدای ایران اسلامی به امامزاده‌های عشق بدل شده‌اند، افزود: مردم به شهدا رجوع کرده و همان‌گونه که امام حسین(ع) پس از گذشت 1400 سال الگوست، رزمندگان ما نیز پیرو امام حسین(ع) عمل کردند.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر سپاه کردستان در ادامه با اعلام اینکه این روز را گرامی داشته و در مقابل آنها تمام قد سر تعظیم فرود می‌آوریم، خطاب به مردم ایران گفت: این شما بودید که در مقابل اردوگاه‌های شرق و غرب ایستادید و جبهه واحد عاشورایی امام حسین(ع) در ایران، پیروزی خون بر شمشیر را رقم زد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اقتدار و عزت کنونی و دستاوردهای دفاع مقدس را از برکات خون شهدا دانست و تاکید کرد:ایستادگی فعال، آگاهی، وحدت و انسجام وظیفه کنونی همه آحاد ملت و از رموز موفقیت است و استمرار پیروزی‌های ما در همین تعابیر نهفته است چراکه این الگو می‌تواند محور مقاومت را به پیروزی برساند و آزادی قدس شریف را رقم زده و دشمنان را به زانو درآورد.

 

 

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است