شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج :۸۲ طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال توسط سپاه سنندج اجرا شد

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج :۸۲ طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال توسط سپاه سنندج اجرا شد

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 19 خرداد 1395 ساعت 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حسینی گفت:در سال گذشته ۸۲ طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با اعتباری معادل ۱۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال توسط سپاه سنندج انجام شده است.

به گزارش سپاه نیوز:سیدفاتح حسینی مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج  با اشاره به طرح‌های مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی سپاه سنندج اظهار داشت: در سال گذشته 25 طرح محرومیت‌زدایی در سنندج با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 730 میلیون ریال توسط قرارگاه بسیج سازندگی سپاه شهرستان انجام شد.

وی با اشاره به مکان و موقعیت طرح‌های اجرا شده، افزود: احداث خانه عالم روستایی در روستاهای گزردره، بهارستان، مادیان‌دول، عیسی‌آباد، تفتیله و نایسر با اعتباری برابر 2 میلیارد و 240 میلیون ریال بخشی از این طرح‌های اجرایی است.

حسینی عنوان کرد: احداث دو مسجد در روستاهای هانیس و سپهران با هزینه 1 میلیارد و 400 میلیون ریال و احداث 4 پل روستایی در روستاهای نگل، باینچقلو، سراب‌میرزا و معین آباد با اعتباری معادل یک میلیارد ریال از دیگر طرح‌های اجرایی طرح مردم‌یاری سپاه سنندج است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج تصریح کرد: 4 پروژه آبرسانی به روستاهای برقرو، باینچقلو، دره‌خشکه و رشنش با اعتباری معادل 160 میلیارد ریال و احداث راه روستایی در روستای چاولکان‌حاجی با هزینه معادل 500 میلیون ریال از دیگر طرح‌های اجرایی به شمار می‌آید.


حسینی بیان کرد: در سال جاری قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج طرح‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری بیشتری را برای اجرا برنامه‌ریزی کرده است.

وی با اشاره به طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی سپاه سنندج اظهار داشت: در سال گذشته 60 طرح اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 900 میلیون ریال و 22 طرح صنایع تبدیلی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 20 میلیون ریال در زمینه مواد غذایی، ریسندگی، بافندگی وغیره اجرا شده است.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است