شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان : امنیت امروز کردستان زمینه‌ساز ارتقای شاخص‌های دیگر توسعه است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان : امنیت امروز کردستان زمینه‌ساز ارتقای شاخص‌های دیگر توسعه است

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 14:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: سردار رجبی گفت: امنیتی که امروز در کردستان برقرار است زمینه توسعه و ارتقای شاخص‌های توسعه در استان را به وجود آورده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در یاد و خاطره شهید سردار قاسم نصراللهی و شهدای گمنام سیرانبند بانه که ظهر امروز در سالن گلشهر این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه شهادت هنر مردان خداست، اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا، کردستان از امنیت پایدار برخوردار است.

وی افزود: امنیتی که امروز در کردستان برقرار است زمینه توسعه و ارتقای شاخص های دیگر در استان را بوجود آورده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با اشاره به اینکه شهید نصراللهی از فرماندهان شاخص دوران 8 سال دفاع مقدس بود تاکید کرد: مردم‌مداری از اصلی‌ترین ویژگی‌های این سردار رشید سپاه اسلام بود.

وی افزود: همین خصیصه باعث شده بود مردم و رزمندگان این شهید بزرگوار را به عنوان الگویی از یک انقلابی تمام عیار بپذیرند.

سردار رجبی با اشاره به شهادت مظلومانه شهدای سیرانبند بانه گفت: این شهیدان در راه آرمان‌های انقلاب و حفظ دستاوردهای نظام جان خود را تقدیم کردند و امروز این مکان برای مردم و کاروان‌های راهیان نور یکی از پر افتخارترین اماکن شمال غرب کشور به شمار می‌آید.

وی همچنین استقبال مردم از یادواره های شهدا را نشان از عشق و علاقه آنان به شهادت و راه شهدا دانست و گفت: تا زمانی که فرهنگ شهادت در بین آحاد جامعه وجود داشته باشد، کشور از گزند دشمن در امان است.

در ادامه این یادواره فرمانده سپاه بانه نیز در سخنانی با برشمردن ویژگی های شخصیتی سردار قاسم نصراللهی، دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب را نشان از وفاداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد.

سرهنگ پاسدار یعقوب صفاری تاکید کرد: امروز جهانیان می‌دانند که مردم ایران تا پای جان از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است