شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانرئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور: مربیان ورزشی مروجان اخلاق اسلامی باشند

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور: مربیان ورزشی مروجان اخلاق اسلامی باشند

منتشرشده در کردستان یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 14:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار آذرنوش با اشاره به توجهات و انتظارات مقام معظم رهبری از فضای ورزشی کشور گفت: مربیان رشته‌های مختلف ورزشی باید مروج فرهنگ و اخلاق اسلامی در بین ورزشکاران باشند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور ظهر امروز در کارگاه آموزشی اخلاق اسلامی در ورزش ویژه مربیان ورزشی استان کردستان که در سالن پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اقدامات این سازمان با وزارت ورزش و جوانان این بوده که کارگاه‌های آموزشی را از سال 93 در سراسر کشور فعال کنیم.

وی گفت: در برخی موارد بعضی ناهنجاری‌های اخلاقی را در بین ورزشکاران مشاهده می‌کنیم و این رفتارها باید توسط مربیان اصلاح شوند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با اشاره به توجهات و انتظارات مقام معظم رهبری از فضای ورزشی کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری انتظار دارند که افرادی که مروج رفتارهای پسندیده در میادین ورزشی هستند باید مورد تشویق قرار گیرند.


وی از مردم استان کردستان به عنوان مردم اخلاق مدار نام برد و اظهار داشت: به طور خواسته یا ناخواسته در بین رشته‌های ورزشی و ورزشکاران کشورمان ناهنجاری‌هایی وجود دارد اما در مسابقات داخل کشور نیز برای آنان ملاحظاتی شده است که باید خود را اصلاح و تقویت کنند.

سردار آذرنوش بر تلاش حرفه‌ای قهرمانان و ورزشکاران در سکوهای المپیک و کسب مدال‌های رنگارنگ برای کشورمان تاکید کرد و افزود: اگر توجه خود را به استمرار و تکرار در تمرینات حرفه‌ای کنیم می‌توان نتایج خوبی از المپیک گرفت و هر اندازه قهرمانان و ورزشکاران و مربیان کشور تلاش کنند به همان اندازه نتایج خود را می‌بینند زیرا تلاش المپیک یک تلاش حرفه‌ای است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با تاکید بر اینکه مربیان ورزشی باید مروجان اصلی اخلاق اسلامی باشند،گفت: انتظار مقام معظم رهبری از جامعه ورزشی به دو عرصه فنی‌و‌حرفه‌ای و عرصه اخلاق معطوف شده و این دو باید توسط مربیان ورزشی تحقق یابد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است