شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان: "دشمن شناسی" نخستین تکلیف رسانه‌های داخلی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان: "دشمن شناسی" نخستین تکلیف رسانه‌های داخلی است

منتشرشده در کردستان شنبه, 18 دی 1395 ساعت 14:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین باباشاهی گفت: "دشمن شناسی" نخستین تکلیف برای رسانه‌های داخلی کشورمان است تا به اهداف دشمن دست پیدا کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین باباشاهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان پیش‌از ظهر امروز در "همایش روز قشر بسیج رسانه و تجلیل از برترین‌های جشنواره رسانه‌ایی ابوذر و یادبود شهدای رسانه" و 5400 شهید استان کردستان که با حضور اصحاب رسانه در مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران و فعالان رسانه مسئولیت و شغل فوق‌العاده مهمی بر عهده دارند و در جبهه فرهنگ در مقابله با دشمنان قرار دارند.

وی گفت: اگر بخواهیم کارها و اقدامات منحصر به فرد انقلاب اسلامی را بیان کنیم هیچ نظام دیگری توان اجرای این کارها را ندارد؛ کارهایی که در کشورمان ایجاد شده اگر نظام اسلامی نبود این کارها انجام نمی‌شد و یکی از آنها داشتن صدا و سیمای مکتبی و دیگری وجود ارتش مکتبی و نظام فرهنگی بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: خبرنگاران سربازان عرصه جهاد هستند و به نوعی می‌توان گفت جهادگران صحنه فرهنگ و افسران و فرماندهان جهاد در عرصه فرهنگ هستند.

وی بر "دشمن شناسی" به عنوان رسالت اصلی و نخستین تکلیف اهالی رسانه در کشورمان تاکید کرد و گفت: اولین تکلیف رسانه در جنگ رسانه‌ایی دشمنان، "دشمن شناسی" است چیزی که ما متاسفانه در ابعاد مختلف فرهنگی کشور از آن غافل هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین باباشاهی با بیان اینکه چرا باید در کشورمان از سوی برخی افراد «مسئله محرم و یا نامحرم بودن رسانه‌های داخلی کشور» مطرح باشد، افزود: ما اکنون در یک جنگ رسانه‌ایی قرار داریم و تمام کشورها بر علیه یک حرکت و نظام حرکت می‌کنند و جنگ تمام عیار کنونی بر علیه فرهنگ ناب اسلامی است اما در برخی اوقات ما در دشمن شناسی دچار مشکل هستیم.

وی اظهار کرد: امروز استکبار با نمونه‌های رسانه‌ایی که در اختیار دارد همه رسانه‌ها را حمایت مالی و آنها را مدیریت می‌کند اما جامعه رسانه‌های ایران در مقابل آنها خاکریز و سنگر زده‌اند و چیزی که در این راستا مهم هست هوشمندی رسانه‌های داخلی کشورمان بوده که نتیجه آن پیروزی در این جبهه مقاومت است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: ابتدا باید دشمن را بشناسیم چرا که این قضیه در بعد رسانه اهمیت خاصی دارد و شناخت دشمن اگر صد در صد شد باید بر اساس همان اطلاعات خود را تجهیز کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین باباشاهیخاطر نشان کرد: وقتی مسئولیت ما نسبت به شناخت دشمن بیشتر شود و ما در عرصه رسانه جایگاه خود را بشناسیم هیچ‌وقت دچار مشکل نخواهیم شد.

وی از مردم به عنوان ولی نعمت نظام اسلامی نام برد و گفت: باید از نظر اعتقادی و قلبی به آن اهمیت بدهیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از "برترین‌های جشنواره رسانه‌ای ابوذر" در بخش گزارش، یادداشت و تیتر و همچنین از فعالان عرصه رسانه و برترین‌های عکس‌های خبری و خبرنویسی تجلیل شد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است