شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بانه: «محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری» اولویت سپاه است

فرمانده سپاه بانه: «محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری» اولویت سپاه است

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ سلیمانی گفت: سپاه با توجه به فلسفه و رسالتش، تلاش برای محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری را وظیفه ذاتی و اولویت کاری خود می‌داند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سرهنگ مصطفی سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان بانه در دیدار با امام جمعه آرمرده بانه، با اشاره به مسائل و مشکلات منطقه اظهار داشت: سپاه با توجه به فلسفه و رسالتش ،تلاش برای محرومیت‌زدایی و مردم یاری را وظیفه ذاتی و اولویت کاری خود می‌داند.

 

وی با اشاره به اقدامات و کارهای صورت گرفته در سپاه بانه گفت: سپاه شهرستان بانه در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، محرومیت‌زدایی و مردم‌ یاری اقدمات خوبی انجام داده است.

 

فرمانده سپاه شهرستان بانه با بیان اینکه سپاه یک نهاد مردمی و برخاسته از بطن مردم است، تصریح کرد: سپاه بانه برای انجام کارها و برنامه‌های خود از ظرفیت و پتانسیل جوانان منطقه استفاده می‌‌کند.

 

وی با اشاره به نقش ماموستایان و عالمان دینی در روشنگری و هدایت افکار عمومی جامعه گفت: روحانیون نقش بسیار تاثیرگذاری در برابر توطئه‌های دشمنان دارند.

 

سرهنگ سلیمانی با اشاره به نقش مهم و سازنده امامان جمعه و ماموستاهای دینی در جلوگیری از انحراف دینی جوانان افزود: علما باید با افکار منحرف و جریان های افراطی دشمنان مقابله کنند ومانع انحراف جوانان جامعه شوند.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است