شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بانه خبر داد : بازسازی ۲۶ کیلومتر راه روستایی بانه در راستای محرومیت‌زدایی

فرمانده سپاه بانه خبر داد : بازسازی ۲۶ کیلومتر راه روستایی بانه در راستای محرومیت‌زدایی

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 08:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ سلیمانی گفت: ۲۶ کیلومتر راه روستایی در بخش‌های مختلف این شهرستان در راستای محرومیت‌زدایی ترمیم، بازسازی و اصلاح شد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار مصطفی سلیمانیفرمانده سپاه شهرستان بانه، اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های «محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری» 26 کیلومتر راه روستایی توسط واحد سازندگی سپاه در بخش‌های مختلف این شهرستان ترمیم، بازسازی و اصلاح شد.

 

وی گفت: این کار باهدف تسهیل در رفت‌وآمد و کمک به روستاهای مرزی و صعب‌العبور "دوله‌گویر، توکل، مزرلان، نیروان، هفتاش و حمزه‌لان" صورت گرفته است.

 

فرمانده سپاه شهرستان بانه تصریح کرد: رزمندگان سپاه بانه توانسته‌اند نسبت به تراش‌برداری، ریزش‌برداری و لوله‌گذاری در جهت هدایت آب‌های سطحی و ایمن‌سازی راه دسترسی روستاهای صعب‌العبور نیز اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه اجرای این طرح از 15 روز گذشته آغاز شده است افزود: امیدواریم در نیمه اول خرداد ماه امسال، شاهد اتمام این پروژه راه روستایی باشیم.

 

سرهنگ سلیمانی اظهار کرد: کمک به رفاه زندگی شهروندان و زدودن غبار فقر و محرومیت از مردم مناطق محروم و مرزی بانه ، از دغدغه‌های سپاه و فرماندهان این نهاد مردمی و انقلابی است.

 

فرمانده سپاه شهرستان بانه گفت: سپاه با تمام توان و ظرفیت خود همراه و در کنار مردم منطقه بوده و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است